Pierwsza miłość. Gwiazdy serialu brylowały na pokazie jesiennej ramówki - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Gwiazdy serialu brylowały na pokazie jesiennej ramówki - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Gwiazdy serialu brylowały na pokazie jesiennej ramówki - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-04 12:51

Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdy produkcji pojawiły się podczas prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Na ściance pozowali m.in. Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Damian Kulec czy Michał Mikołajczak. Najbardziej charakterystyczne i lubiane postaci z "Pierwszej miłości" zaprosiły widzów przed telewizory, codziennie o godzinie 18. Tutaj nie nastąpią żadne zmiany, ale za to moc emocji dostarczą poruszające historie i szokujący zwrot akcji w nowych odcinkach. Zobacz ZDJĘCIA.

Pierwsza miłość. Gwiazdy stacji promowały serial podczas nowej ramówki Polsatu 

Najbardziej znani, lubiani bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" pojawili się podczas prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Serial emitowany jest już od 19 lat! Pierwszy odcinek ukazał się jeszcze w 2004 r. i od tamtej pory pewne wątki nie zmieniają się do dziś! Chodzi o postaci m.in. Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) czy Artura (Łukasz Płoszajski). Panie pojawiły się na ściance i chętnie pozowały do obiektywów. Aneta Zając zdecydowała się na różową stylizację i dodatki w tym kolorze. Aleksandra Zienkiewicz postawiła za to na krwistą czerwień, wyróżniającą się z tłumu. Katarzyna Maciąg, czyli Laura z "Pierwszej miłości", założyła za to zwiewną sukienkę.

Oprócz nich pojawili się także inni bohaterowie "Pierwszej miłości". Damian Kulec zaprezentował się w błękitnym garniturze, a Michał Mikołajczak ubrał białą koszulę. Wojciech Błach, który w "Pierwszej miłości" gra kontrowersyjną postać Michała Domańskiego, zdecydował się za to na klasyczny czarny t-shirt. 

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"?

Wiadomo już, że nowe odcinki produkcji zaskoczą. Miniony sezon "Pierwszej miłości" pozostawił widzów w napięciu chociażby ze sprawą zaginionej Doroty (Magdalena Wróbel). Nie wiadomo także, jak ostatecznie zakończą się zawirowania miłosne wokół Laury (Katarzyna Maciąg), Marysi, Adama (Krystian Wieczorek) oraz Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Okaże się, że Kacper wcale nie zapomniał o uczuciach względem Marysi. Mało tego, pozostaje kwestia wyborów Bartka (Rafał Kwietniewski), który pozostaje narzeczonym Eweliny (Magdalena Górska), ale przecież wciąż ciągnie go w kierunku Emilki (Anna Ilczuk). Na te i inne pytania dotyczące dalszego losu bohaterów, poznamy odpowiedź już niebawem. 

Pierwsza miłość. Gwiazdy serialu brylowały na pokazie jesiennej ramówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze