Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Nowy start Laury i Adama? Biernacki nie odklei się od artystki w nowym sezonie - ZDJĘCIA

2023-07-25 11:09

Laura (Katarzyna Maciąg) ułoży sobie życie z Adamem (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach "Pierwsza miłość" po wakacjach 2023? Biernacki nadwyrężył zaufanie matki Anki (Anna Pentz) i nie wszyscy byli zachwyceni faktem, że artystka spotyka się z lekarzem. Adam długo próbował ukrywać swoją przeszłość, ale Wenerski (Przemysław Sadowski) dopilnował, by cała prawda o wszystkich błędach z przeszłości, ujrzała światło dzienne. Zapowiada się jednak na to, że w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości" nastąpi nowy start Laury i Adama.

Nowy początek Laury i Adama w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Laura i Adam nie mogli się dograć, kobiecie bardzo spodobał się przystojny Biernacki, który na wszelkie sposoby chciał ją do siebie przekonać. Ona jednak zachowywała dystans, miała wątpliwości, czy powinna zaczynać kolejna relację z mężczyzną. Kiedy już zrobiło się między nimi poważniej, Adam poznał Ankę, mało zachwyconą faktem, że matka zadaje się z lekarzem. Powoli wychodziły na jaw błędy Adama i jego przewinienia z przeszłości, o które pretensje miał Jakub. Zresztą trudno było nie zauważyć, że Wenerski nie dał rady pozbyć się uczuć do byłej pacjentki i wcale nie skupia się na Marysi (Aneta Zając). Mącił w relacji Laury i Adama w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości", a kiedy wszyscy zastanawiali się, kto jest ojcem Igi (Waleria Gorobets), Jakub zrobił wszystko, by ujawnić kłamstwa rywala. 

Jak widać na najnowszych zdjęciach z planu "Pierwszej miłości", Laura i Adam wcale nie stracą kontaktu. Wydaje się, że kobieta wybaczy Biernackiemu oszustwa w sprawie córki i to, że nie mówił całej prawdy. Katarzyna Maciąg zapozowała na planie z Krystianem Wieczorkiem, a zdjęcia do kolejnych scen serial powstają oczywiście we Wrocławiu. - Wrocław na planie pogoda piękna - podpisała zdjęcie aktorka, zachwycając się pięknem miasta. 

Laura i Adam będą razem w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Wszystko wskazuje na to, że Laura i Adam spróbują na nowo zająć się łączącym ich uczuciem. Co na to Wenerski, który nie może patrzeć na matkę Anki w objęciach Biernackiego? Jakub wcale nie zapomniał o uczuciu do kobiety, co coraz wyraźniej dostrzega Marysia. Nie wiadomo jednak, jak zareagowałaby Laura, gdyby Wenerski ostatecznie poprosił ją o przemyślenie ich relacji i raz na zawsze zakończył związek z Marysią. Jedno jest pewne, Adam łatwo się nie podda.  

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Najnowsze