Wielki sukces Joanny Kulig! Pojawiła się w zwiastunie nowego serialu Netflixa!

2020-04-15 11:51 dav
Joanna Kulig w serialu The Eddy
Autor: Netflix - materiały prasowe Joanna Kulig w serialu "The Eddy"

"The Eddy" to jedna z najbardziej wyczekiwanych majowych premier na Netfliksie. W serialu pojawia się Joanna Kulig (38 l.) i to w głównej roli! Możemy ją także zobaczyć w oficjalnym zwiastunie, który właśnie trafił do sieci. Za kamerą serialu zasiada twórca hitu kinowego "La La Land" Damien Chazelle

Po roli w nominowanym do Oscara filmie "Zimna wojna" przed Joanną Kulig otworzyła się furtka do międzynarodowej kariery. Aktorka zdecydowała się wtedy na macierzyństwo i na jakiś czas zniknęła z rynku. Po tym jak wróciła, zagrała w serialu "Hanna", ale jej postać została uśmiercona już w pierwszym odcinku i to w brutalny sposób. 

Wielka rola Joanny Kulig. Koniec nastąpił w 9 minucie

Wygląda na to, że w serialu "The Eddy", który już w maju pojawi się na platformie Nertflix, Joanna Kulig zagości na dłużej. Zagra bowiem jedną z głównych ról! Pojawiła się także w zwiastunie, który jest już dostępny dla widzów z całego świata.

O czym opowiada serial "The Eddy"?

"To ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netflix, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża. Elliot Udo, niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję - piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira. A gdy do Paryża - i do mieszkania Elliota - z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych" - czytamy w oficjalnej informacji prasowej.

Obok Joanny Kulig w filmie pojawiają się: André Holland, Tahar Rahim, Leïla Bekhti, Amandla Stenberg, Melissa George, Adil Dehbi, Benjamin Biolay oraz Tchéky Karyo.

Super Raport 14 IV (goście: Robert Biedroń, Tomasz Rożek)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze