O mnie się nie martw. Paweł Radecki przeżyje! Marcin Korcz już na planie

2018-07-05 20:15 emagu
O mnie się nie martw 8 odcinek 13, Paweł (Marcin Korcz)
Autor: O mnie się nie martw O mnie się nie martw 8 odcinek 13, Paweł (Marcin Korcz)

Fani „O mnie się nie martw” mogą odetchnąć z ulgą. Paweł (Marcin Korcz) przeżyje! Co się wydarzy w życiu Radeckiego? Aktorzy zaczęli właśnie pracę nad 9 sezonem „O mnie się nie martw”. Wygląda na to, że Paweł przejdzie ciekawą przemianę!

"O mnie się nie martw"9 od września 2018 w TVP2

W 13 odcinku „O mnie się nie martw”8 Paweł bawił się z kumplami na wieczorze kawalerskim Tomka (Karol Dziuba). Gdy panowie wyszli z baru Marcin (Stefan Pawłowski) został zaatakowany przez męża Magdy (Robert Koszucki). Radecki stanął w obronie przyjaciela i oberwał. Upadł na ziemię uderzając głową o krawężnik, rozlała się kałuża krwi… Jego dalsze losy nie były pewne – do teraz. Wiadomo już, że Paweł przeżyje! Aktorzy wrócili na plan, wśród nich także Marcin Korcz.

Aktor nagrał relację w której zapewnił, że jego postać pojawi się w 9 sezonie „O mnie się nie martw”.

- Paweł jest i będzie. Wraca. Cały, czy zdrowy? Nie wiem, to już zobaczycie oglądając „O mnie się nie martw” - powiedział Marcin Korcz.

Wygląda na to, że Paweł Radecki otrze się o śmierć i całkowicie zmieni swoje życie. Zrzuci garnitur, a być może zrezygnuje nawet  z pracy w kancelarii? Od teraz będzie wolny! Czy ta zmiana wyjdzie mu na dobre? Nowy wizerunek Pawła z „O mnie się nie martw”9 znaleźliśmy na Instagramie aktora.

Nowy... #korcz Post udostępniony przez Marcin Korcz Official (@marcinkorcz_official)
Najnowsze