O mnie się nie martw 13 sezon, odcinek 3 - opis, streszczenie: Paweł ostatni dowiaduje się, że Sylwia nie wraca do pracy

2020-10-26 21:16 oprac. Ag
O mnie się nie martw 13 sezon odc. 3. Paweł (Marcin Korcz), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odc. 3. Paweł (Marcin Korcz), Marta (Katarzyna Ankudowicz)

"O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 3 w TVP2 w poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 21.50. "O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 3 - streszczenie: Helenka nie może oderwać się od telefonu i już wszyscy wiedzą, że chodzi nie tylko o zdrowie niejakiego Tymona. Karolina próbuje dziewczyńskich rozmów z zakochaną nastolatką, ale wygląda na to, że Aśce idą one dużo lepiej. Marcin nie daje się wciągnąć w uliczną sondę, za to jego klienci chętnie wypowiadają się do kamery i niestety pada o wiele słów za dużo. W efekcie od sprawy spadkowej przechodzą do rozmów okołorozwodowych.

Marcin w rozmowie z Giżyńskim ustala termin wspólnej kolacji, czym oczywiście niemile zaskakuje Karolinę. Do Marii odzywa się jej domniemany biologiczny ojciec. Ma dla niej wyniki testów i parę informacji, których Maria nie ma zamiaru słuchać. Paweł na prośbę Marty mediuje między nią a Tomkiem, a Sylwia bez konsultacji z Pawłem oznajmia Marcinowi, że nie planuje powrotu do obowiązków zawodowych.

Tymczasem Helenka przypadkowo słyszy rozmowę Aśki w bistro. Poruszona zwierza się Marcinowi, który z miejsca jedzie do Zarzyckiej. Karolina z rodzicami na próżno czekają na niego w starannie wybranej restauracji.

Najnowsze