O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 7 - opis, streszczenie: Marcin i Karolina są pełni frustracji i wzajemnych pretensji

2020-04-20 17:15 oprac. sz.
O mnie się nie martw 11, odc. 2. Marcin (Stefan Pawłowski)
Autor: TVP VOD O mnie się nie martw 11, odc. 2. Marcin (Stefan Pawłowski)

"O mnie się nie martw" 12 sezonu, odcinek 7 (odc. 150) w TVP2 w poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 7 - streszczenie: Marcin i Karolina nie mają odwagi, by wyjaśnić sobie sprawę, która ich dręczy. Są pełni frustracji i wzajemnych pretensji. Spór przybiera na sile, gdy do dziewczyny przyjeżdża dawny szkolny kolega. W sprawę zostaje wciągnięta Justyna. Marcin zaczyna poświęcać jej dużo uwagi.

Irenka martwi się o Jagodę, która po ostatniej ostrej rozmowie zniknęła bez śladu. Nie odzyskuje spokoju nawet wtedy, gdy dziewczyna w końcu się odnajduje. Zaangażowanie Marcina w tę sprawę podsyca jego konflikt z Karoliną. Maria jest zupełnie rozbita po rozmowie ze swoimi rodzicami. Marek nie wie, jak ją wesprzeć. W końcu wpada na pewien pomysł. Prosi Aśkę, by skontaktowała go z Djamalem. Mecenas Zarzycka niechętnie angażuje się w pomoc dziewczynie. Sylwia ma cały dzień dla siebie. Córeczką ma zająć się Paweł. Prawnik spędza czas z Zosią i Arturem. Po raz pierwszy udaje im się spokojnie porozmawiać. Gdy Sylwia wraca do domu z Olgą, czeka ją miła niespodzianka.

Najnowsze