O mnie się nie martw 12 sezon odc. 12. Marcin (Stefan Pawłowski), Karolina (Karolina Bacia)

i

Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 12. Marcin (Stefan Pawłowski), Karolina (Karolina Bacia)

O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 12 - opis, streszczenie: Karolina ujawnia Marcinowi prawdę o Justynie

2020-09-28 16:10

"O mnie się nie martw" 12 sezonu, odcinek 12 w TVP2 w poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 12 - streszczenie: Karolina nie wie, co zrobić z tym, czego się dowiedziała o Justynie. Próbuje powiedzieć o wszystkim Marcinowi, ale przeszkadza im Kostek, który ma dziś wyjątkowo trudny dzień. Próbuje poradzić się Marii, ale Maria ma teraz o wiele poważniejsze problemy niż niepewność Karoliny w burzliwym związku z Marcinem.

Na szczęście Marii pomaga Djamal i stara się pomóc Teresa, choć ta ostatnia, swoimi metodami. Niezręczność Karoliny i rozdrażnienie Marcina doprowadzają do sytuacji, w której nieprzyjemną prawdę o Justynie poznaje aż nazbyt wiele osób. Dla Marcina szokiem jest jedno i drugie.

Tymczasem Paweł i Olga próbują doprowadzić do spokojnej rozmowy z Piotrkiem Radeckim. Słabo idzie, bo Paweł wykazuje niezwyczajny w jego wypadku niepokój i drażliwość. Olga nie może liczyć na jego pomoc, ale dla Artura to nie tylko okazja, żeby zrewanżować się za rozwiązanie problemu Natalii, ale i dobry moment, by ponownie zbliżyć się do Olgi.

Okazuje się, że Piotrek przyjechał z problemem prawnym, ale prawdziwym problemem jest jednak przeszłość w relacjach z Pawłem i wcale nie chodzi o Olgę. Artur jednoznacznie staje po stronie Pawła, a bracia Radeccy po raz pierwszy od dawna mówią sobie prawdę.

Najnowsze