Czekając  na wielki dzień

i

Autor: Materiały prasowe

Finał "O mnie się nie martw". Czarne chmury nad ślubem Kostka i Kasi, a to nie koniec kłopotów!

2020-10-05 8:02

W finałowym odcinku serialu „O mnie się nie martw” wszyscy z niecierpliwością czekają na ślub Kostka i Kaśki. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie tylko przyszłą parę młodą czekają jednak poważne kłopoty. Marcina czeka trudne starcie z ojcem Karoliny.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Wszystko wydawało się już zapięte na ostatni guzik, lecz w dzień przed ślubem przyszłych małżonków zacznie prześladować wyjątkowy pech. Kłopoty najpierw dopadną Kostka (Kamil Bieryt), a następnie Kaśka (Anna Szymańczyk) uszkodzi cenną suknię ślubną. Nie tylko przyszłych małżonków czeka jednak poważny kryzys. Marcina (Stefan Pawłowski) i Karolinę (Karolina Bacia) odwiedzi ojciec dziewczyny, który wprost zapyta prawnika, jakie ten ma zamiary wobec jego córki. Wizyta nie zakończy się dobrze. Jednocześnie obudzi w Karolinie coraz poważniejsze wątpliwości co do ukochanego i tego, co naprawdę łączy go z Aśką (Aleksandra Domańska).

Emisja w TV:O mnie się nie martw

Poniedziałek 21.50 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze