Na Wspólnej

Totalna zmiana Na Wspólnej! Do obsady dołączyły wielkie gwiazdy - ZDJĘCIA

"Na Wspólnej" przechodzi wielką metamorfozę! Do obsady dołączyły wielkie gwiazdy i zagrają u boku ważnych bohaterów! Terapeutka Jagna (Magdalena Popławska) zaopiekuje się Kamilem (Kazimierz Mazur), który zrozumie, że jeżeli nie przestanie pić, będzie po nim. Z kolei Judyta Bradecka (Anna Dereszowska) stanie na drodze Igora (Jakub Wesołowski) i może okazać się bardzo niebezpieczną kobietą! Magdalenę Popławską, gwiazdę serialu "Osiecka" zobaczymy już w 3592 odcinku "Na Wspólnej". Kiedy Igor dotrze do tajemniczej Judyty, granej przez Annę Dereszowską, na razie jest pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu! Zobacz koniecznie nowe ZDJĘCIA GWIAZD w GALERII!

Totalna metamorfoza "Na Wspólnej"! W obsadzie wielkie gwiazdy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Pierwsza gwiazda pojawi się "Na Wspólnej" obok Kamila, który będzie miał coraz większy problem z alkoholem. Po rozstaniu z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) czekają go samotne rajdy w środku nocy, pobudki na przystankach autobusowych, strata pieniędzy - to wszystko oprzytomni popadającego w nałóg Kamila. Hoffer uzna, że bez profesjonalnej pomocy sobie nie poradzi i tak trafi na odwyk. I tak poznamy terapeutkę Jagnę, którą zagra znana z roli Agnieszki Osieckiej w serialu "Osiecka" Magdalena Popławska. 

W 3592 odcinku "Na Wspólnej" Jagna będzie podejrzewała, że Hoffer stawił się na terapię pijany. Natychmiast sprawdzi to alkomatem, ale na szczęście okaże się, że Kamil był tylko zmęczony, ale jest trzeźwy. Między pacjentem i jego psycholożką szybko pojawi się coś więcej, niż porozumienie. Hoffer pozna dramatyczną historię Jagny, która przez alkohol i narkotyki straciła męża, ale i syna. Kamil postanowi kobiecie pomóc...

Anna Dereszowska "Na Wspólnej" zagra zupełnie inną, bo prawdopodobnie niebezpieczną kobietę. Jej bohaterka Judyta Bradecka będzie właścicielką klubu sportowego, w którym będą działy się bardzo podejrzane rzeczy. Na trop afery wpadnie Igor, do którego zgłosi się matka pobitego na śmierć chłopca. 

Igor podejmie trop i tak wpadnie na ślad szefowej klubu sportowego. Aby wyjaśnić, co tam tak naprawdę się dzieje zbliży się do Judyty na niebezpieczną odległość... Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek z Dereszowską jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu. 

Ten bowiem pewnego dnia w redakcji poznaje zrozpaczoną matkę, która przedstawia mu historię swojego dziecka. Otóż jej nieprzysparzający dotąd problemów syn został pobity na śmierć. Kobieta obwinia za to właśnie Bradecką, właścicielkę klubu sportowego, w którym trenował chłopak. Igor postanawia zająć się tą sprawą. W tym celu zapisze się do klubu, przyjmując fałszywe imię Czarek. Tam pozna Bradecką, która doskonale odnajduje się w męskim świecie. By dojść prawdy, Igor wejdzie w bliższą relację z Judytą.

Nie przegap: Na Wspólnej. Powrót byłej żony Darka. Aneta weźmie rozwód! Nie będzie zaręczyn Kasi i Darka? - ZDJĘCIA

Najnowsze