Na Wspólnej

Na Wspólnej. Powrót byłej żony Darka. Aneta weźmie rozwód! Nie będzie zaręczyn Kasi i Darka? - ZDJĘCIA

2023-03-16 13:00

Nad miłością Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak) w "Na Wspólnej" zawisną czarne chmury. Zbyt długo między zakochanymi było za dobrze, więc teraz pojawi się kobieta z przeszłości Żbika, która będzie miała duży wpływ nie tylko na jego związek z Kasią, ale i karierę w kancelarii ojca, Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek). Była żona Darka, Aneta Siwek (Dorota Krempa) w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną wkroczy nagle do życia Żbika. Jaki będzie powód? Dla Zakościelnego zacznie pracować były wspólnik Anety z kancelarii, Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski), a jego współpraca z Darkiem i Andrzejem będzie miała drugie dno. Zaręczyny Kasi i Darka staną pod znakiem zapytania! Zobacz ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

Czy Kasia i Darek w "Na Wspólnej" zaręczą się? Jak Aneta wpłynie na związek Żbika?

Wkrótce w "Na Wspólnej" Kasia i Darek będą musieli zmierzyć się z byłą żoną Żbika, Anetą, która po blisko dwóch latach znów pojawi się na horyzoncie. Nieprzypadkowo właśnie teraz, bo powrót Anety będzie miał związek z kancelarią Żbika i jego ojca, Andrzeja Zakościelnego, a łącznikiem stanie się adwokat, Mariusz Czerski, były kochanek Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka), którego ojciec Darka zaprosi do spółki. Już w 3604 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej poinformuje syna, że zaproponował współpracę znakomitemu specjaliście od prawa spółek, którym okaże się właśnie Mariusz Czerski.

Zaskoczony taką decyzją Darek w nowych odcinkach "Na Wspólnej" postanowi dowiedzieć się jak najwięcej o nowym prawniku w kancelarii ojca. Podążając za informacjami, trafi do byłej kancelarii Czerskiego – Rabski & Siwek, należącej do Anety i jej obecnego męża. Małżeństwa, które jak się szybko okaże, będzie o krok or rozwodu. W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" okaże się, że rozstanie Mariusza z dawnymi wspólnikami, Anetę i jej mężem, ma swoje drugie dno. Nie do końca związane ze sprawami zawodowymi. To przez Czerskiego rozpadnie się małżeństwo Anety? Wszystko okaże się już niebawem.

Oczywiście w "Na Wspólnej" reakcja Kasi na powrót do życia Darka jego byłej żony w będzie łatwa do przewidzenia. Ukochanej Żbika nie spodoba się, że Aneta znów będzie blisko, a do tego znów wolna. Nie wiadomo czy dojdzie do tak wyczekiwanych zaręczyn Kasi i Darka. Na razie nic na to nie wskazuje.

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Najnowsze