Na Wspólnej

Na Wspólnej. Kasia zdradzi Darka przed ślubem?! To zemsta za to co zrobił Żbik. Niepokojące zapowiedzi

2022-10-26 14:40

Takiego zwrotu akcji w "Na Wspólnej" chyba nikt się nie spodziewa! Wszyscy czekają aż Darek Żbik (Michał Mikołajczak) oświadczy się Kasi (Julia Chatys) i po trudnych przejściach para weźmie ślub. Ale przyszłość tych bohaterów rysuje się raczej w czarnych barwach. Kasia może się nie doczekać chwili, kiedy Darek poprosi ją o rękę. Zanim dojdzie do ślubu może bowiem dojść do zdrady. Julia Chatys w ostatnim wywiadzie wspomniała, że jako Kasia bardzo chce zdradzić Darka, bo to byłaby idealna zemsta za te lata, w których Żbik był niewiernym kochankiem. Czy marzenie Chatys się spełni i Kasia będzie miała romans? Poznaj szczegóły.

Jaka przyszłość czeka Kasię i Darka w "Na Wspólnej"?

Zdrada Kasi w "Na Wspólnej" to wątek, którego jeszcze nie było, a który może zniszczyć jej związkiem z Darkiem. Jedna z bardziej lubianych par w serialu od dłuższego czasu tworzy niemal idealny związek. Żbik wreszcie zrozumiał, że Kasia jest miłością jego życia nie dostarcza jej powodów do zazdrości. Ona także jest pewna tego, że Darek się zmienił, że już nigdy jej nie skrzywdzi, nie zdradzi z inną kobietą.

Teraz w "Na Wspólnej "Kasia czeka już tylko na oświadczyny i ślub z Darkiem. Tyle tylko, że Żbikowi wcale się nie śpieszy do małżeństwa. Jako prawnik prowadził wiele spraw rozwodowych, więc dobrze wie, że ślub wcale nie jest gwarancja stabilizacji. Jednak Kasi marzy się suknia, welon i uroczystość w gronie rodziny i przyjaciół. Cierpliwie oczekuje na moment, w którym Darek poprosi ją o rękę. Ale czy na chwila w ogóle nastąpi? Julia Chatys w ostatnim wywiadzie wspomniała, że przyszłość tej pary w "Na Wspólnej" leży w rękach scenarzystów, którzy nie raz ją zaskoczyli. Kasia i Darek kochają się, ale może pojawić się ktoś, kto zniszczy tę miłość, kto sprawi, że ona zapragnie czegoś więcej od życia.

- Zanim dojdzie do ślubu, to jako Kasia chciałabym go chociaż raz zdradzić. To byłby taki mały odwet za te wszystkie niewierności serialowego Darka. Ciągle mu wybaczam, a on wciąż mnie zdradza i nic się z tym nie dzieje. W zwykłym życiu nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Dlatego chociaż raz chciałabym, żeby to Kasia miała romans. Liczę, że scenarzyści pomyślą o takim wątku, bo to jest moje marzenie - ujawniła Julia Chatys w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze