Nowy Darek w Na Wspólnej. Kolejny kochanek Kasi będzie jeszcze lepszy niż Żbik! - ZDJĘCIE

2020-07-29 7:38 sz
Nowy Darek w Na Wspólnej. Kolejny kochanek Kasi będzie jeszcze lepszy niż Żbik! - ZDJĘCIE
Autor: INSTAGRAM Nowy Darek w Na Wspólnej. Kolejny kochanek Kasi będzie jeszcze lepszy niż Żbik! - ZDJĘCIE

W "Na Wspólnej" o wakacjach 2020 pojawi się nowy Darek (Michał Mikołajczak)! Kasia (Julia Chatys) znajdzie sobie nowego kochanka, który będzie jeszcze lepszy, niż Żbik. Po ostatnich nieudanych związkach fani Bergówny liczą na to, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" bohaterka nareszcie znajdzie tego jedynego. Czy będzie nim właśnie tajemniczy mężczyzna, z którym ostatnio Kasia pojawiła się na planie?

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Do obsady "Na Wspólnej" dołączył nowy przystojniak! Po wakacjach 2020 u boku Kasi zobaczymy jej kolejnego kochanka. Tajemniczy mężczyzna jest od niej widocznie starszy i... lepszy od Darka? Bergówna do tej pory w nikim nie była tak zakochana, jak w Żbiku. Niestety, bezduszny prawnik raz po raz łamał jej serce i wdawał się w romanse z innymi kobietami. Kasia w "Na Wspólnej" musiała pogodzić się z jego odejściem. Później związała się z draniem, który nagrywał ich seks, a następnie dała szansę Brunowi (Dawid Czupryński), który również okazał się pomyłką i zdradził Bergównę z ćpunką Miłką (Karolina Wasilewska-Buraczyk).

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Kasia znajdzie sobie starszego faceta! Bruno nie ma z nim szans

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Beata i Paweł zaręczą się w żałobie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ostatnio na planie "Na Wspólnej" pojawiła się Julia Chatys i debiutujący w serialu Daniel Salman. Aktor wydaje się być lepszą partią dla Kasi, niż Żbik. Jest jeszcze bardziej elegancki i sprawia wrażenie prawdziwego dżentelmena. 

🆕 W życiu Kasi pojawił się nowy mężczyzna! 🔥 Więcej szczegółów znajdziecie w #InstaStory 🤭😎 taki podpis znajdziemy od wspólnym zdjęciem aktorów. Wśród fanów pojawiło się ogromne poruszenie. Chcą, by ich ulubiona bohaterka nareszcie odnalazła prawdziwe szczęście u boku mężczyzny, który ją doceni. Czy będzie nim bohater, w którego wcieli się Daniel Salman? Nie może być gorszy od Darka!

tylko nie zróbcie z niej drugiej Ewy...
Darek lepszy 🔥
Darek to archiwum 👎👎
przypomina Shawna Mendesa
niech to wreszcie będzie TEN. Kasia zasługuję na miłość 😂🙏
Ciekawe kto tym razem i czy to będzie na stałe 😉😄

Darek w "Na Wspólnej" zranił Kasię, jak nikt wcześniej. Kłamał, oszukiwał, mataczył i postawił pieniądze przed prawdziwą miłością, czego gorzko pożałował. Oby Bergówna nigdy więcej nie dała się tak nabrać na ładne słówka...

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach. Kasia i Bruno mogli wylecieć z nowych odcinków! Gwiazdy nie wiedziały do ostatniej chwili

Najnowsze