Na Wspólnej. Wielka przerwa w emisji! Kiedy nowe odcinki? Dlaczego nie ma Na Wspólnej w TVN?

2019-08-14 11:50 sz
Na Wspólnej odc. 2926. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2926. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Tomek (Krzysztof Chodorowski)

Czemu nie ma "Na Wspólnej" w TVN od wtorku, 13.08.2019? Wielu widzów "Na Wspólnej" będzie się zastanawiać nad tym, dlaczego w telewizji nie ma nowego 2926 odcinka "Na Wspólnej". Mamy złe wieści. Otóż w bieżącym tygodniu nastąpi wielka przerwa w emisji! Nie zobaczymy ani jednego nowego odcinka "Na Wspólnej". Powód? Skąd ta nagła zmiana programowa? Okazuje się, że ma to związek z pewnym ważnym wydarzeniem. Kiedy nowe odcinki "Na Wspólnej"?

Przerwa w emisji "Na Wspólnej". Od kiedy będą nowe odcinki?

Widzowie "Na Wspólnej" są wściekli! Szykuje się tygodniowa przerwa w emisji, która zaczyna się już we wtorek 13.08.2019 roku i będzie trwać aż do końca tygodnia. To znaczy, że na odcinki 2926, 2928 i 2929 trzeba będzie poczekać.

To fatalny moment na zmianę programu, ponieważ fani "Na Wspólnej" zostaną zawieszeni w niepewności. Emocjonalny wątek śmierci Joachima (Michał Jurkowski) zdecydowanie na tym ucierpi. Chcesz wiedzieć wcześniej, co się wydarzy? Kliknij >>> Rozpacz po śmierci Joachima! Tomek zupełnie się załamie - ZWIASTUN

KONIECZNIE ZOBACZ też >>> Pogrzeb Joachima w Na Wspólnej. Na cmentarzu zabraknie Anastazji. Dlaczego nie pożegna brata?

Co pojawi się zamiast "Na Wspólnej"?

Jakie ważne wydarzenie wyparło popularny serial? Chodzi oczywiście o coroczny Top of the Top Sopot Festival 2019! Po raz kolejny polscy oraz zagraniczni artyści przypomną największe hity wszech czasów. Tym razem nasz kraj odwiedzi m.in. Bonnie Tyler czy Jennifer Paige. Z rodowitych muzyków będzie można zobaczyć Agnieszkę Chylińską, Perfect, Anitę Lipnicką oraz innych.

Najnowsze