Na Wspólnej, odcinek 2927: Rozpacz po śmierci Joachima! Tomek zupełnie się załamie - ZWIASTUN

2019-08-13 12:11 sz
Na Wspólnej,  odc. 2927. Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2927. Tomek (Krzysztof Chodorowski)

Śmierć Joachima (Michał Jurkowski) sprawi, że w 2927 odcinku "Na Wspólnej" jego bliscy wpadną w czarną rozpacz! Zdecydują się na razie ukryć tragiczną nowinę przed Anastazją (Karolina Bacia) i sami będą musieli zmierzyć się z żałobą. Tomek (Krzysztof Chodorowski) z "Na Wspólnej" zupełnie się załamie. Czy ktoś mu pomoże? Sprawdź, co wydarzy się w 2927 odcinku i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2927 - wtorek, 20.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Życie Anastazji z serialu "Na Wspólnej" w ciągu ostatniego miesiąca zmieniło się z pasmo cierpień, a to dopiero początek jej dramatu. Chociaż przeżyje dzięki przeszczepowi to już nigdy nie zobaczy brata, który umarł skatowany przez osiłków! Jego nerka trafiła do niej, ale bohaterka "Na Wspólnej" nigdy się o tym nie dowie. Przeczytaj >>> Anastazja dowie się o śmierci Joachima. Nigdy nie pozna prawdy o przeszczepie nerki!
Nie tylko ona będzie cierpieć po stracie Joachima. Tomek w 2927 odcinku "Na Wspólnej" kompletnie się załamie.

Choroba partnerki i śmierć "szwagra" - to dla niego zbyt wiele! - Ja już nie mam siły. Za dużo tego - zrozpaczony chłopak pożali się Beacie (Katarzyna Ptasińska). Kobieta mocno go przytuli. Niestety Tomek w 2927 odcinku "Na Wspólnej" zostanie zmuszony jak najszybciej pozbierać się po stracie Joachima. Przed nim ciężkie wyzwanie: jak przekazać Anastazji, że jej ukochany brat nie żyje? To on będzie musiał wspierać chorą dziewczynę, gdy rozsypie się po straci ostatniego członka rodziny... Przeczytaj też >>> Pogrzeb Joachima w Na Wspólnej. Na cmentarzu zabraknie Anastazji. Dlaczego nie pożegna brata?

Na Wspólnej, odc. 2926. Joachim (Michał Jurkowski), Tomek (Krzysztof Chodorowski0
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2926. Joachim (Michał Jurkowski), Tomek (Krzysztof Chodorowski0
Najnowsze