Na Wspólnej. Ślub Elżbiety i Igora w szpitalu! Umrze, zanim wypowie małżeńską przysięgę - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej. Ślub Elżbiety i Igora w szpitalu! Umrze, zanim wypowie małżeńską przysięgę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Ślub Elżbiety i Igora w szpitalu! Umrze, zanim wypowie małżeńską przysięgę - ZDJĘCIA

2022-02-24 20:49

Elżbieta (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej" umrze w dniu ślubu z Igorem (Jakub Wesołowski) w szpitalu i nie doczeka przeszczepu serca? Zdjęcia z 3395 odcinka "Na Wspólnej" ujawniają wstrząsające sceny w szpitalu jak transplantolog profesor Lew Nalepa (Przemysław Sadowski) będzie siedział przy łóżku zmarłej Eli z rękami całymi we krwi! Tuż przed operacją Igor postanowi zrobić ukochanej niespodziankę – zorganizuje ich ślub. W dniu przeszczepu Igor przysięgnie umierającej Eli miłość aż do śmierci. Kiedy nadejdzie jej kolej na złożenie przysięgi Elżbieta straci przytomność i w ciężkim stanie trafi na stół operacyjny! Śmierć Eli nastąpi chwilę później? Zobaczcie ZDJĘCIA z "Na Wspólnej"!

Czy Elżbieta z "Na Wspólnej" umrze w dniu ślubu z Igorem?

Ślub Elżbiety i Igora w "Na Wspólnej" skończy się śmiercią ukochanej Nowaka? Tragedię w szpitalu tuż przed przeszczepem serca Eli poprzedzą wstrząsające wydarzenia, kiedy już w 3387 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Elżbieta nie przeżyje bez przeszczepu serca. Kardiolodzy profesor Nalepa, Arek Ostrowski (Marek Kalita) i Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) postawią bezlitosną diagnozę - ostra niewydolność serca. Zapadnie wyrok– tylko przeszczep uratuje życie ukochanej Igora. Profesor Nalepa obieca Igorowi, że zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby uratować Elę.

W 3387 odcinku "Na Wspólnej" zdruzgotany Igor przekaże córce Julce (Maja Oświecińska), że Ela musi przejść przeszczep serca. Kamil uprzedzi przyjaciela, że Marcinkowa może poczekać na nowy narząd nawet rok. Jednak profesor Nalepa zapewni Nowaka, że postara się, by jego ukochana szybciej przeszła operację. Wkrótce w "Na Wspólnej", matka Igora, Ewa (Ewa Gawrykuk) stanie się świadkiem, jak Lew ubarwiając rzeczywistość, przesunie Elę na liście oczekujących Poltransplantu do przeszczepu serca.

gor mówi Julce, że Ela musi przejść przeszczep serca. Kamil przekazuje mu niepomyślne wieści - Marcinkowa może poczekać na nowy narząd nawet rok. Nalepa obiecuje załamanemu Nowakowi zrobić wszystko, by jego ukochana szybciej przeszła operację.

Nie przegap: Śmierć Adama w Na Wspólnej. Daria straci ukochanego w strasznym wypadku! Nie zdąży się oświadczyć

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" w marcu pomimo bardziej potrzebujących, ciężko chora Elżbieta znajdzie się na szczycie pacjentów do przeszczepu. I chwilę później pojawi się szansa na zabieg – u jednego z pacjentów, młodego chłopaka, nastąpi śmierć mózgu. Lew natychmiast rozpocznie przygotowania do operacji. Z kolei Igor postanowi zrobić ukochanej niespodziankę – zorganizuje ślub. W dniu przeszczepu w obecności najbliższych i sędziego uroczyście przysięgnie Eli miłość i wierność aż do śmierci. Kiedy nadejdzie kolej Eli nagle opadnie z sił, straci przytomność i w ciężkim stanie trafi na stół operacyjny. O życiu i śmierci Elżbiety będą decydowały dosłownie minuty.

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Zdjęcia z 3395 odcinka "Na Wspólnej" wskazują na to, że Elżbieta umrze. Na wstrząsających ujęciach ze szpitala widać jak profesor Nalepa siedzi obok łóżka zmarłej Eli, bezradnie rozkładając ręce wciąż ubrudzone krwią po operacji. Widać na nich dramat lekarza, który będzie przeprowadzał operację przeszczepu serca Eli. Nie wiadomo jednak czy to scena, która naprawdę rozegra się w 3395 odcinku "Na Wspólnej", czy też będzie koszmarnym snem Lwa, który posunie się do przekrętu, żeby Elżbieta dostała nowe serce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze