Na Wspólnej w kwietniu: Sławek wróci do byłej żony?

2011-04-06 15:21 [KJM]

Odkąd Sławek Dziedzic odzyskał przytomność po bandyckim napadzie chuliganów, nie doszedł do siebie, wciąż boli go głowa i zachowuje się dziwnie. A w dzisiejszym odcinku “Na Wspólnej” Dziedzic straci przytomność! Czy przez swoje kłopoty ze zdrowiem rozstanie się z Renatą i wróci do... byłej żony?

Z każdym dniem Sławek (Mariusz Słupiński, 39 l.)zachowuje się coraz bardziej nieprzewidywalnie. Czy to normalne? Renata (Marta Jankowska, 42 l.), choć wierzy, że te dolegliwości miną, prosi narzeczonego aby opowiedział o wszystkim lekarzowi.

Sławek reaguje na to, po raz kolejny, szałem! Załamana Renata wychodzi do pracy, ale tknięta przeczuciem, dzwoni do Dziedzicowej (Bożena Adamek, 59 l.) i prosi ją, żeby wpadła do syna.

>>> Chcesz dostawać streszczenia seriali na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Matka Sławka składa synowi wizytę. Ale po jej wyjściu Sławek nie może dojść do siebie. Kiedy Renata zadzwoni do niego, nikt nie będzie odbierał. Sławek leży w mieszkaniu nieprzytomny.

Co stanie się ze Sławkiem? Zdradzimy, ze jego losem zainteresuje się jego... była żona, Marzena (Katarzyna Misiewicz, 30 l.) chce przekonać Sławka, by poddał się operacji w Niemczech. Obiecuje, że otoczy go opieką i nie będzie czuł się samotny…

>>> Zapraszamy na FORUM SERIALE

Czyżby wciąż go kochała? Przecież tak bardzo zależało jej wcześniej na bogatym niemieckim narzeczonym. Jak potoczą się dalsze losy Sławka, Renaty i Marzeny, o tym przekonamy się już w maju.

Najnowsze