Na Wspólnej po wakacjach 2020. Umierająca Renata przekaże Marii złe wieści. Usuną jej jedną pierś!

2020-06-03 7:38 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Umierająca Renata przekaże Marii złe wieści. Usuną jej jedną pierś!
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej po wakacjach 2020. Umierająca Renata przekaże Marii złe wieści. Usuną jej jedną pierś!

W serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Renata (Marta Jankowska) powie Marii (Bożena Dykiel) o swojej strasznej chorobie! Żona Sławka (Mariusz Słupiński) w ostatnich tygodniach dowiedziała się, że choruje na złośliwego raka piersi i czeka ją długie leczenie. Wkrótce przyjdzie czas, żeby powiedzieć o tragedii bliskim. Jak matka Renaty zareaguje, kiedy dowie się, że jej córka umiera? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020.

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

W serialu "Na Wspólnej" życie Renaty runęło w gruzach. Po badaniach mammograficznych okazało się, że żona Sławka ma w piersiach dziwne guzki. Nie wiedziała jednak, czy są one groźne, czy nie. Została sama z problemem i wielkim strachem o swoje życie, bo mąż by zbyt zajęty romansowaniem z Tatianą (Olha Bosova), żeby odebrać telefon od żony. Dziedzic jednak w końcu dowiedział się o chorobie i postanowił pozostać przy Renacie, chociaż obiecywał kochance, że wkrótce weźmie rozwód.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Wzruszające słowa Sławka do umierającej Renaty. Kochanka Tatiana pójdzie w odstawkę

Po wakacjach 2020 w "Na Wspólnej" chora bohaterka w towarzystwie wspierającego męża pójdzie poznać kolejne wyniki badań. Okaże się, że najgorsze przypuszczenia zostały potwierdzone - nowotwór Renaty jest złośliwy! Sławek zapewni ukochaną, że będzie przy niej na dobre i na złe i na pewno uda im się wspólnymi siłami pokonać śmiertelnego raka. 

Renata w nowych odcinkach będzie musiała przekazać złe wieści Marii. 
- Usuną mi pierś, rozumiesz? - powie matce po wakacjach 2020. Co zrobi Zięba? Z pewnością będzie załamana, ale nie zostawi córki!

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze