Na Wspólnej po wakacjach 2020. Wzruszające słowa Sławka do umierającej Renaty. Kochanka Tatiana pójdzie w odstawkę

2020-06-03 20:53 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Wzruszające słowa Sławka do umierającej Renaty. Kochanka Tatiana pójdzie w odstawkę
Autor: TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Wzruszające słowa Sławka do umierającej Renaty. Kochanka Tatiana pójdzie w odstawkę

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Sławek (Mariusz Słupiński) całkowicie poświęci się Renacie (Marta Jankowska). A przynajmniej taki będzie miał zamysł, bo w okolicy wciąż będzie kręciła się Tatiana (Olha Bosova). Chora żona Dziedzica w "Na Wspólnej" będzie potrzebowała od męża nieograniczonego wsparcia. Usłyszy od niego wzruszające słowa...

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Renata z serialu "Na Wspólnej" po badaniach mammografem przeprowadzonych w ostatnich tygodniach dowiedziała się, że w jej piersiach znajdują się niepokojące guzki. Nie mówiła o niczym mężowi, ponieważ ten zajęty był spotkaniami z kochanką Tatianą, podczas gdy jego żona była przekonana, że pracuje nadgodziny. Gdy Dziedzic w "Na Wspólnej" dowiedział się o problemie Renaty, jego plan powiedzenia o romansie legł w gruzach.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Adam przyzna się do zabicia żony! Ukochany Darii to morderca? - ZWIASTUN

Po wakacjach 2020 Sławek i Renata razem udadzą się do onkologa. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Dziedzic będzie bardzo wspierał chorą żonę. Niestety, małżeństwo usłyszy najgorszą diagnozę: to nowotwór złośliwy! Przed Renatę długie i męczące leczenie, które może nawet nie zadziałać. 

Pomimo to Sławek w serialu "Na Wspólnej" będzie pocieszał żonę, że wszystko skończy się dobrze. Według doniesień "Tele Tygodnia" zapewni ją, że przejdą przez to wszystko razem:

- Musisz tylko w to uwierzyć i nie poddawać się - tak zakończy swoją przemowę. Chociaż w międzyczasie Daria dowie się o romansie ojca z Tatianą, wszystko wskazuje na to, że ten wkrótce się zakończy, a Ukrainka pójdzie w odstawkę!

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze