Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny weźmie się za Baliszewskiego! To dlatego drań zabije Krzysztofa?

2020-06-24 17:57 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny weźmie się za Baliszewskiego! To dlatego drań zabije Krzysztofa?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny weźmie się za Baliszewskiego! To dlatego drań zabije Krzysztofa?

W 3081 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Smolny (Łukasz Konopka) zacznie szukać haka na Baliszewskiego (Piotr Jankowski)! Gwałciciel Basi (Grażyna Wolszczak) zrobi się jeszcze bardziej niebezpieczny i Krzysztof nie może tak tego zostawić. Bohater "Na Wspólnej" wymyśli sposób, jak wyciągnąć na wierzch wszystkie jego brudy. Czy to przez to Baliszewski spróbuje go zamordować? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Gwałciciel Baliszewski w serialu "Na Wspólnej" powrócił do życia Smolnych bez ostrzeżenia. Szybko okazało się, że jest jeszcze większym draniem, niż był wcześniej! Zaczął niszczyć życie Basi i Krzysztofa, jednak w nadchodzących odcinkach Krzysztof odwdzięczy mu się z nawiązką.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Chora na raka Renata i Sławek będą mieli dziecko! Straciła synów, ale teraz znów zostanie mamą

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 3081 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Baliszewski dostanie od redakcji prezent. Jak donosi "Świat Seriali" będzie to maskotka. Smolny wpadnie na genialny plan! Oznajmi Basi, że podmienił pluszową zabawkę na identyczną, z tym, że w fałszywce zamontował kamerę z podsłuchem. 

Żona będzie pod wrażeniem geniuszu męża. Szczególnie, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" zgra się to z uzyskaniem dostępu do komputera Baliszewskiego. Czy to przez tę intrygę Adrian spróbuje zamordować Krzysztofa? Po wakacjach 2020 dziennikarz zostanie uprowadzony przez psychopatę, który spróbuje go zabić i upozorować samobójstwo!

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Córka zmusi Sławka do podjęcia ostatecznej decyzji. Daria nakłoni go do ujawnienia romansu?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze