Na Wspólnej po wakacjach 2020. Kosmiczna metamorfoza Sandry! Przeżyje traumę i zmieni się nie do poznania

2020-08-13 10:53 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Kosmiczna metamorfoza Sandry! Przeżyje traumę i zmieni się nie do poznania
Autor: INSTAGRAM Na Wspólnej po wakacjach 2020. Kosmiczna metamorfoza Sandry! Przeżyje traumę i zmieni się nie do poznania

Po wakacjach 2020 w "Na Wspólnej" zobaczymy kompletnie odmienioną Sandrę (Michalina Robakiewicz)! W "Na Wspólnej" Sandra z pomocą Bruna (Dawid Czupryński) uratuje Michela (Mariusz Ochociński). Dziewczyna przeżyje traumę po padnięciu ofiarą mafii narkotykowej, ale to jej nie załamie. Michalina Robakiewicz pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! To zapowiedź wielkich zmian...

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 wiele wydarzy się w życiu Sandry. W ubiegłym sezonie dziewczyna niespodziewanie wróciła do Warszawy i oznajmiła przyjaciołom, że rozstała się z Michelem. Nie była to prawda. Para wpakowała się w ogromne kłopoty i oboje padli ofiarami mafii narkotykowej. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Sandra, aby uratować ukochanego, zostanie zmuszona do przemycenia narkotyków. Na szczęście w porę o wszystkim dowie się Bruno, który razem z Miłką (Karolina Wasilewska-Buraczyk) rzuci się kuzynce na pomoc. Ćpunka poświęci swoje życie, by ratować Gawriłowa! 

Przeczytaj: Śmierć w Na Wspólnej. Miłka umrze na oczach Bruna, żeby ocalić Sandrę i Michela

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Jarek zacznie ćpać! Urządzi narkotykową libację przy Elizie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "Na Wspólnej" cała czwórka trafi do szpitala. Sandra i Michel szybko dojdą do siebie i będą mogli wrócić do normalnego życia. Co zaskakuje, produkcja pozwoliła Michalinie Robakiewicz na zmianę wizerunku - z blondynki stała się szatynką! Czy to zapowiedź wielkich zmian w nowych odcinkach?

gentlemen prefer... #oops to co, blond czy brąz? 😏 spytała gwiazda "Na Wspólnej". Fani są zachwyceni jej metamorfozą! I nic dziwnego. Aktorka wygląda oszałamiająco i tak samo będzie prezentować się na ekranie. Czy Michel na nowo oszaleje na punkcie ukochanej Sandry? Przekonamy się już wkrótce, oglądając nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Michel stanie przed sądem! W co wmieszał się mąż Sandry?

Najnowsze