Na Wspólnej po wakacjach 2020. Gorący romans Kasi z nowym Darkiem nie tylko na ekranie? Pikantne sceny zza kulis

2020-08-13 7:42 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Gorący romans Kasi z nowym Darkiem nie tylko na ekranie? Pikantne sceny zza kulis
Autor: INSTAGRAM Na Wspólnej po wakacjach 2020. Gorący romans Kasi z nowym Darkiem nie tylko na ekranie? Pikantne sceny zza kulis

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Kasia Berg (Julia Chatys) znajdzie sobie nowego kochanka! Daniel Salman będzie nowym Darkiem Żbikiem (Michał Mikołajczak), który wywróci życie dziewczyny do góry nogami. Okazuje się, że między gwiazdami "Na Wspólnej" iskrzy również poza scenami! Julia Chatys nie może się nacieszyć, że gra u boku takiego przystojniaka. Zobacz zdjęcia!

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 w życiu Kasi zajdą wielkie zmiany! Czy Bergówna nareszcie będzie miała szczęście w miłości? Ubiegłe lata przyniosły jej same zawody. Darek Żbik, choć był jej największą miłością, wykorzystał ją i porzucił. Później Kasia w "Na Wspólnej" spotykała się z Rafałem (Piotr Sedkowski), który nagrywał nieświadomą partnerkę w trakcie seksu. Nie ma co, dziewczyna już nie raz się sparzyła. 

Przeczytaj: Nowy Darek w Na Wspólnej. Kolejny kochanek Kasi będzie jeszcze lepszy od Żbika! - ZDJĘCIE

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Jarek zacznie ćpać! Urządzi narkotykową libację przy Elizie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" na drodze Kasi stanie bohater, w którego wcieli się Daniel Salman. Kolega jest sporo starszy od młodej aktorki i wygląda na niezłego podrywacza! Również poza scenami między nimi iskrzy. Julka Chatys, po każdym wejściu na plan, nagrywa z "partnerem" pikantne relacje. Przykład?

- Robisz relacyjkę?
- Tak kochanie, uśmiechnij się - mówi do niego czule.
- Uśmiecham się...
- To jest moje kochanie! - obwieszcza dumna jak paw.

Co na to Salman? Uśmiecha się pod nosem. Nie jest tajemnicą, że ekranowa Julka z "Na Wspólnej" uwielbia stroić sobie żarty, więc nic dziwnego, że drażni się również z nim. A co czeka jej bohaterkę? Oby kolejny wybranek nie zachował się tak podle, jak zrobił to Darek! Żbik złamał młodej Bergównie serce i długo dochodziła do siebie po ostatecznym zerwaniu. Na pewno nie chciałaby tego powtórzyć. Nowy przystojniak w "Na Wspólnej" to elegancki facet, ale czy ma klasę? Czy potraktuje Kasię tak, jak na to zasługuje? Przekonamy się dopiero w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020. 

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Jarek zacznie ćpać! Urządzi narkotykową libację przy Elizie

Najnowsze