Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3705: Julka pogodzi Elżbietę i Igora?! Córka Nowaka ucieknie się do podstępu - ZDJĘCIA

2023-10-02 15:31

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" Julka (Maja Oświecińska) coraz mocniej zacznie odczuwać rozstanie rodziców. Tym bardziej, że po rozwiązaniu dziennikarskiego śledztwa w sprawie śmierci Bartka Jaworskiego i aresztowaniu Judyty Bradeckiej (Anna Dereszowska) Igor (Jakub Wesołowski) kompletnie się załamie po rozbiciu rodziny, podobnie z resztą jak sama Elżbieta (Paulina Chapko). W 3705 odcinku "Na Wspólnej" Julka już dłużej nie będzie mogła na to patrzeć i postanowi ich pogodzić, ale w tym celu posunie się do cwanej intrygi! Czy jej się to uda? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3705 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" Igor wciąż nie dojdzie do siebie po stracie Elżbiety. Mimo iż dziennikarskie śledztwo Nowaka zakończy się sukcesem i podopieczny Artura (Janusz Chabior) udowodni, że to Judyta Bradecka stała za śmiercią Bartka Jaworskiego i poważnego uszczerbku na zdrowiu Oskara (Maciej Kosiacki), którzy za jej namową walczyli w śmiertelnie niebezpiecznych klatkach, to Igor wcale nie będzie się z niego cieszył. I to nie tylko dlatego, że dał się zrobić właścicielce klubu sztuk walki jak małe dziecko, ale przede wszystkim, że przez romans z nią, który nic dla niej nie znaczył, zniszczył swoją rodzinę. I w 3705 odcinku "Na Wspólnej" ponownie da mu to o sobie znać, gdy będzie już musiał wrócić do pracy...

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" naczelny poinformuje Igora, że okres ochronny już minął i powinien wrócić do pracy. Oczywiście, Artur doskonale zda sobie sprawę z sytuacji Nowaka, gdyż przecież sam wkopał go przed Elżbietą, czym sprawił, że jego romans z Judytą wyszedł na jaw, ale nie zgodzi się już na dłuższą nieobecność dziennikarza w redakcji. Brak Igora w 3705 odcinku "Na Wspólnej" coraz bardziej zacznie doskwierać także i Julce, która już nie będzie mogła spokojnie patrzeć na rozstanie rodziców i rozpad ich rodziny! Dlatego postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i na nowo połączyć ze sobą Elżbietę i Igora!

W 3705 odcinku "Na Wspólnej" Julka poprosi Igora o spotkanie po szkole i z podobnym apelem zwróci się również do Elżbiety. Oczywiście, córka nie poinformuje o tym fakcie rodziców, przez co postawi ich przed faktem dokonanym. A to dlatego, że gdy Nowak zjawi się w umówionym miejscu, to dostrzeże wraz z córką Marcinek i wówczas oboje zorientują się, że padli ofiarą podstępu córki. Tyle tylko, że Igor w 3705 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miał wobec Julki żadnych pretensji, gdyż wyświadczy mu ona sporą przysługę. Szczególnie, że dziewczynka będzie robiła wszystko, aby jej rodzice wreszcie się pogodzili i do siebie wrócili! Czy jej się to uda? Czy pod wpływem Julki, Elżbieta w końcu da Igorowi kolejną szansę? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze