Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3698: Psychol Alan odnajdzie Olę! Ostro rozprawi się z Danielem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-28 20:54

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" Alan (Jakub Wiszniewski) natrafi na ślad Oli (Marta Wierzbicka) i synka, którzy zatrzymali się u Daniela (Michał Tomala) i Ady (Nikola Czarniecka). Wynajęta detektyw rozpozna byłego chłopaka Zimińskiej, a następnie dostrzeże w jego samochodzie grzechotkę, przez co nie będzie miała żadnych wątpliwości, że rodzina jej klienta ukryła się właśnie u jego! W 3698 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Novak siłą wparuje do mieszkania Brzozowskiego i już nie będzie miał wobec nikogo żadnej litości! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3698 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" działania Alana przyniosą pożądany skutek, gdyż uda mu się dotrzeć do Oli i synka! I niekluczowe okażą się w tej sprawie ogłoszenia o zaginięciu narzeczonej i dziecka ze sporą nagrodą, które prawnik rozklei po całym mieście, tylko pani detektyw, mająca zająć się nie tylko odnalezieniem jego bliskich, ale również odebraniem dziecka od matki! Szczególnie, że po wyrzuceniu z domu Zimińskich i odkryciu, że Czerski (Mariusz Zaniewski) wypytywał o niego osoby z jego kancelarii, Novak pozwoli sobie na bardziej zdecydowane działania wobec partnerki. I w 3698 odcinku "Na Wspólnej" tak przyciśnie panią detektyw, że ta doprowadzi go do celu!

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" pani detektyw zacznie obserwować już nie tylko mieszkanie Zimińskich, ale i ulicę Wspólną. To właśnie tam kobieta natknie się na Daniela, w którym bez trudu rozpozna byłego chłopaka Oli. Niestety, pani detektyw dostrzeże w jego samochodzie dziecięcą grzechotkę, przez co nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Zimińska ukryła się właśnie u swojego kochanka! A to dlatego, że Brzozowski nie będzie miał własnych dzieci, w związku z czym od razu domyśli się, że zabawka należy właśnie do syna Novaka! W 3698 odcinku "Na Wspólnej" kobieta postanowi śledzić Daniela aż do jego mieszkania, dzięki czemu dowie się, gdzie mieszka! I chwilę później zawiadomi o swoim odkryciu Alana!

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" Novak skontaktuje się ze swoją kochanką i da jej jasno do zrozumienia, iż wie, gdzie się ukrywa! Alan otwarcie zacznie grozić przerażonej Oli, która w tej chwili faktycznie będzie przebywać w mieszkaniu Daniela wraz z synkiem.

- Co ty myślałaś głupia, że ja cię nie znajdę?! Zawsze dostaję to, czego chcę! Zawsze! - podkreśli stanowczo Novak.

Oczywiście, Alan w 3698 odcinku "Na Wspólnej" na tym nie poprzestanie i wspólnie z panią detektyw udadzą się do mieszkania Brzozowskiego. Wściekły Novak mocno odepchnie Daniela i siłą wparuje do środka, gdzie zacznie szukać ukochanej i dziecka! Czy ich tam znajdzie? A może zaalarmowanej Oli i dziecku uda się uciec przed pojawieniem się tyrana? Tego dowiemy się już niebawem!

- Zaraz! Co jest?! Chwila! - zacznie krzyczeć Daniel, ale Alan nie będzie wchodził z nim w pyskówki i rozpocznie poszukiwania Oli i synka w każdym kącie!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Najnowsze