Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3694: Bójka u Zimińskich! Marek wyrzuci potwora Alana! Weźmie się za Dankę - ZDJĘCIA

2023-09-12 16:01

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" cierpliwość Marka (Grzegorz Gzyl) wobec Alana (Jakub Wiszniewski) wreszcie się skończy! Mimo iż Zimińscy zgodzą się, aby Novak został u nich po zniknięciu Oli (Marta Wierzbicka) i ich wnuka, a także dowiedzeniu się, że ich córka planuje odejść od potwora i odebrać mu dziecko, tak w 3694 odcinku "Na Wspólnej" wszystko się zmieni! A to dlatego, że Alan przejdzie samego siebie i zacznie dobierać się do Danki (Lucyna Malec)! Tego Marek już mu nie przepuści i wyrzuci niedoszłego zięcia na zbity pysk! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3694 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Zimińscy pozbędą się potwora Alana ze swojego mieszkania! Mimo iż Danka i Marek pozwolą pozostać u nich niedoszłemu zięciowi, który znęcał się nad ich córką psychicznie, przez co doprowadził do jej zniknięcia wraz z synem, to ich cierpliwość też wreszcie się skończy. A stanie się tak nie bez przyczyny, gdyż po uciecze ukochanej, Novak nie raz pokaże im swoją prawdziwą twarz i zademonstruje, do czego jest zdolny. Tym bardziej, że Alan będzie podejrzewał Zimińskich o spisek z córką i będzie przekonany, iż doskonale wiedzą gdzie się ukrywa, a ich tłumaczenia na nic się zdadzą. Oczywiście, Danka dowie się o zamiarach córki, ale dopiero po czasie, a niczego nieświadomy Novak w 3694 odcinku "Na Wspólnej" zacznie posuwać się do coraz większych szaleństw!

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Ola wciąż nie wróci do domu, ale Alan za wszelką cenę postara się odszukać ją i dziecko. Novak zacznie od rozwieszenia ogłoszeń o zaginięciu partnerki i syna z wysoką nagrodą za ich znalezienie, czym ogromnie przerazi nie tylko ukochaną, ale i Zimińskich. Jednak prawnik na tym nie poprzestanie i w 3694 odcinku "Na Wspólnej" pójdzie o krok dalej! Alan wynajmie prywatnych detektywów, którym zleci nie tylko odnalezienie synka, ale również odebranie go od matki! Oczywiście, od razu przystąpią oni do akcji, ale tak prędko nie odnajdą Zimińskiej! Za to Novak trafi na nowy ślad już w mieszkaniu Danki i Marka!

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Alan usłyszy dzwonek w telefonie Danki i natychmiast ruszy odebrać telefon, licząc na to, że do matki dzwoni właśnie Ola! Novak zacznie grzebać w torebce Zimińskiej, czego świadkiem stanie się Marek, który tym razem już nie wytrzyma! W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Zimińskiemu w końcu puszczą nerwy i niedoszły teść rzuci się na swojego zięcia. Między partnerem i ojcem Oli ponownie dojdzie do bójki, która zakończy się wyrzuceniem Alana z mieszkania Danki i Marka! Zimiński siłą wyprowadzi Novaka na zewnątrz wraz z jego walizką i da mu jasno do zrozumienia, że nie ma już czego u nich szukać!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Najnowsze