Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3696: Kasia i Darek ogłoszą radosne wieści! Bogdan odetchnie z ulgą

2023-09-15 9:39

W 3696 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) zapowiedzą się z wizytą u Bogdana (Wojciech Brzeziński). Zakochani będą chcieli ogłosić ojcu Bergównej dobrą nowinę, przez co Franek (Nathan Czyżewski) od razu zacznie podejrzewać, że spodziewają się dziecka! Jednak w 3696 odcinku "Na Wspólnej" szybko okaże się, że brat Kasi będzie w błędzie, dzięki czemu cała rodzina Bergów odetchnie z ulgą. Ale Bogdan i tak zdecyduje się poważnie rozmówić z partnerem córki! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3696 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3696 odcinku "Na Wspólnej" Kasia i Darek będą już zaręczeni! Zdradzamy, że Żbik przygotuje dla ukochanej wyjątkową niespodziankę i poprosi ją o rękę na dachu jednego z wieżowców w Warszawie! Ale tak wszystko zaplanuje, że Bergówna niczego nie będzie się spodziewać, gdyż sama będzie robiła wszystko, aby zatrzeć złe wrażenie po pocałunku z Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski), do którego mu się przyzna. W przeciwieństwie do Żbika, który o podwójnej zdradzie z Anetą (Dorota Krempa) nie zająknie się ani słowem i właśnie w ten sposób będzie próbował zakryć swoje wyrzuty sumienia. Darek oświadczy się Kasi w romantycznych okolicznościach, a ona, niczego nieświadoma, oczywiście zgodzi się zostać jego żoną. I w 3696 odcinku "Na Wspólnej" postanowi pochwalić się dobrymi wieściami ojcu!

W 3696 odcinku "Na Wspólnej" świeżo upieczeni narzeczeni zapowiedzą się z wizytą u Bogdana. Oczywiście, Berg ogromnie ucieszy się ze spotkania z córką i jej partnerem, gdyż po wyjeździe Joanny (Anna Cieślak) i Misi (Zoe Messy) ogromnie będzie brakować mu najbliższych. Szczególnie, że żona nagle przestanie odbierać od niego telefony. Jednak w 3696 odcinku "Na Wspólnej" Bogdana zacznie zastanawiać powód ich wizyty, gdyż Kasia i Darek będą bardzo tajemniczy i jedynie zapowiedzą, że mają dla niego niespodziankę. To sprawi, że Franek od razu zacznie podejrzewać, że jego siostra najprawdopodobniej jest w ciąży, ale prawda okaże się inna!

W 3696 odcinku "Na Wspólnej" Kasia powie ojcu o zaręczynach z Darkiem. Wówczas Berg odetchnie z ulgą, bo choć ich rodzina się powiększy, to póki co nie zostanie jeszcze dziadkiem. I choć Bogdan przyjmie zaręczyny Żbika z radością, to postanowi odbyć z przyszłym zięciem poważną rozmowę! A to dlatego, że w 3696 odcinku "Na Wspólnej" oficjalnie odda mu coś najcenniejszego, co ma, a więc własną córkę! Jakie słowa usłyszy Darek od przyszłego teścia? Jak one wpłyną na dalsze losy narzeczonych? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze