Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3687: Kasia przyłapie Darka na zdradzie z Anetą w hotelu? Przyzna mu się do tego, co zrobiła z Czerskim - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-11 13:30

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) pojedzie do hotelu, gdzie Darek (Michał Mikołajczak) umówił się na seks schadzkę z Anetą (Dorota Krempa), bo intuicja podpowie jej, że Żbik ją zdradza ze swoją byłą żoną! Użyje podstępu, żeby dostać się do hotelowego pokoju Darka, a kiedy ukochany otworzy jej drzwi i wpuści do środka, Kasia zacznie przeszukanie. Nigdzie jednak nie będzie Anety, która zaczai się na korytarzu, Nagle w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Kasia wybuchnie płaczem i przyzna się Darkowi co zrobiła z Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski). Czy Żbik jej wybaczy skoro też ma na sumieniu zdradę z Anetą? Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3687 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Darka z Anetą w 3687 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw?! Po upojnych chwilach z byłą żoną Żbik zapragnie wyrwać się od Kasi i chłodno oznajmi ukochanej, że rano jedzie na szkolenie poza Warszawę. Wyjaśni, że wysyła go tam ojciec, Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek), ale w szkolenie wrobił go też Czerski. Tłumaczenia Darka sprawią, że w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Kasia zrezygnuje z przyznania się do pocałunku z Czerskim. Przeczucie podpowie jej jednak, że Darek nie jedzie sam na szkolenie, że zabierze ze sobą Anetę.

Następnego dnia w 3687 odcinku "Na Wspólnej" pełna podejrzeń Kasia poprosi Zakościelnego o adres ośrodka, w którym odbywa się szkolenie. Wytłumaczy ojcu Darka, że posprzeczała się z ukochanym i teraz chce mu zrobić niespodziankę. Ale prawda będzie zupełnie inna, bo Kasia postanowi Darka! Tymczasem Żbik po przyjeździe do hotelu umówi się z Anetą na kolejny namiętny wieczór. - Ładny mamy pokój? - zapyta była żona z nadzieją, że spędzą razem całe trzy noce. - Mój jest ok. Mam nadzieję, że twój też jest w porządku...

- Nie śpimy razem?

- To tylko środki ostrożności, sama powinnaś wiedzieć, jak to jest...

- Tobie nie grozi sprawa rozwodowa - przypomni Darkowi, który w 3687 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie czuł wyrzutów sumienia z powodu zdrady, bo nadal będzie przekonany, że Kasia też go zdradziła z Czerskim. Zanim Aneta odwiedzi Darka w pokoju zjawi się tam wściekła Kasia. - Wpuścisz mnie? - zapyta lodowatym tonem. A kiedy przekroczy prób pokoju zacznie szukać w nim Anety. Rzuci okiem na zaścielone łóżko i ukochanego w samym szlafroku.

Nagle Kasia w 3687 odcinku "Na Wspólnej" wybuchnie płaczem. - Darek ja cię przepraszam...

- Coś się stało?

- Ja zrobiłam coś strasznie głupiego! Ja przez to podejrzewałam, że ty też!

- Co zrobiłaś?

- Całowałam się z Czerskim! Ja nie wiem co mnie napadło wtedy. To był jakiś moment. Nie wiem, gdzie ja miałam głowę. Wybaczysz mi? Proszę...- zapłakana Kasia wtuli się w Darka, który dopiero teraz w 3687 odcinku "Na Wspólnej" zrozumie jak wielki błąd popełnił zdradzając ją z Anetą. Przyszłość związku Kasi i Darka stanie pod znakiem zapytania.

Najnowsze

Materiał sponsorowany