Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3661: Okrutna zemsta Roksany! Niuniek słono pożałuje układu z Heblem – ZDJĘCIA

2023-06-29 15:11

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" Roksana (Małgorzata Tuszyńska) dowie się, że ojciec wcale nie umarł tylko upozorował własną śmierć! Córka Niuńka (Joachim Lamża) wpadnie w szał i postanowi ostro się zemścić za wszystko, co jej zgotował. W 3661 odcinku "Na Wspólnej" narzeczona Seby (Bartosz Głogowski) zdecyduje się przyśpieszyć ich ślub, który miał toczyć się pod dyktando Niuńka i poprosi największego wroga ojca o to, żeby został ich świadkiem! To będzie prawdziwy cios dla gangstera, który finalnie zapłaci najwyższą cenę za układ z Heblem (Tadeusz Huk)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3661 - środa, 19.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" tajny układ Niuńka i Hebla już przestanie być tajemnicą i dowiedzą się o nim wszyscy zainteresowani! I wcale nie mowa tu wyłącznie o Agnieszce (Katarzyna Walter), która przypadkiem dowie się o podłej intrydze męża z gangsterem, gdy zacznie podejrzewać go o romans i postanowi śledzić. Tym bardziej, że wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały na to, że Ryszard ma kochankę, gdyż od czasu rzekomej śmierci Niuńka zacznie się dziwinie zachowywać, będzie odbierał potajemne telefony i zniknął nie tylko dniami, ale i nocami. Aż w końcu Olszewska nie wytrzyma i zdecyduje się pojechać za mężem aż finalnie dotrze do mieszkania, w którym ukrywa się Niuniek. Wówczas Agnieszka dozna szoku, ale to będzie nic w porównaniu do tego, co przeżyje na jego widok córka w 3661 odcinku "Na Wspólnej"!

W 3660 odcinku "Na Wspólnej" plan Niuńka i Hebla dobiegnie końca, a gangster osiągnie to, co chciał. Ojciec Roksany podziękuje Ryszardowi za pomoc w pozbyciu się swojej byłej żony, która ucieknie w popłochu z jego domu, gdy na własnej skórze przekona się, że jest "nawiedzony", co oczywiście będzie sprawką byłych bandziorów. Wówczas Niuniek w końcu uwolni się od szantażującej go Dany (Beata Zarembianka), ale w 3660 odcinku "Na Wspólnej" będzie musiał jeszcze skonfrontować się z córką, która będzie przekonana, że przecież nie żyje! Ojciec Roksany postanowi jej się w końcu pokazać i wytłumaczyć, dlaczego zaaranżował swoją śmierć, ale reakcja dziewczyny mocno go zaskoczy!

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" Roksana wścieknie się za Niuńka i nie będzie chciała słuchać żadnych tłumaczeń ojca. Co więcej, narzeczona Seby postanowi się zemścić, aby dać mu słoną nauczkę za to, co zrobił. Córka Niuńka zdecyduje się znacznie przyśpieszyć swój ślub z Cheblewskim, które jej ojciec już idealnie zaplanował, a na dodatek zwróci się z prośbą do Agnieszki i Ryszarda, aby zostali ich świadkami! Oczywiście, Hebel w 3661 odcinku "Na Wspólnej" będzie robił, co mógł, aby tylko opóźnić ceremonię, ale Roksana będzie nieugięta. Wtedy Ryszard osobiście doniesie o wszystkim Niuńkowi, który zda sobie sprawę, że to nie Dana, a on jest największym przegranym swojej intrygi, bo choć może i pozbył się żony, to przy okazji stracił również ukochaną córkę...

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze