Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3651: Agnieszka zacznie śledzić Hebla! Dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

2023-06-19 22:34

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Ryszard (Tadeusz Huk) ma kochankę i ją zdradza! Olszewska przyłapie męża na kolejnym tajemniczym telefonie, po którym późnym wieczorem Hebel ponownie wymknie się z ich posiadłości. W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka postanowi śledzić męża i ruszy w ślad za nim aż końcu dotrze do domu, w którym dokona jeszcze bardziej zaskakującego odkrycia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ

"Na Wspólnej" odcinek 3651 - poniedziałek, 4.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka będzie miała już dość podejrzanego zachowania męża, który od rzekomej śmierci Niuńka (Joachim Lamża) zmieni się nie do poznania. Hebel ciągle będzie odbierał podejrzane telefony i zacznie wymykać się z domu, a gdy prawniczka w końcu zapyta go w czym rzecz, to Ryszard wyzna, że głowę zatruwa mu nowy natrętny kontrahent - Marian Duch. Oczywiście, Olszewska nie uwierzy w głupie tłumaczenia męża i od razu pomyśli, że ma kochankę! Tym bardziej, że po kolejnym telefonie w 3650 odcinku "Na Wspólnej" Hebel znów wymknie się z domu i to na dodatek późną nocą!

Oczywiście, do 3651 odcinka "Na Wspólnej" Olszewska nie będzie miała pojęcia o intrydze Hebla z Niuńkiem, który przy pomocy jej męża jedynie sfingował swoją śmierć, aby raz na zawsze uwolnić się od chciwej żony, która chciała wyciągnąć od niego pieniądze i zaczęła straszyć go skarbówką. To właśnie do niej Ryszard uda się późnym wieczorem, gdy przerażona Dana (Beata Zarembianka) odnajdzie w lodówce krwawą zawartość. Tyle tylko, że gdy Ryszard dotrze na miejsce, to zakrwawione rybie łby znikną, a była żona gangstera pomyśli, że ma już paranoję. Tym samym w 3651 odcinku "Na Wspólnej" akcja Niuńka i Hebla będzie przebiegać zgodnie z planem, ale wtedy wszystko skomplikuje pojawienie się podejrzliwej Agnieszki!

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka z samego rana postanowi śledzić męża i ruszy w ślad za nim. Dzięki temu dotrze do domu, w którym ukrywa się Niuniek i bez wahania wtargnie do środka, pewna tego, iż przyłapie Ryszarda z kochanką! Jednak na miejscu dozna jeszcze większego szoku, gdyż zobaczy w nim ducha, bo przecież niewtajemniczona prawniczka była pewna, że odwieczny rywal jej męża nie żyje! W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka odetchnie z ulgą, gdy na własne oczy przekona się, że mąż jednak nie ma romansu, ale to wcale nie będzie znaczyło, że Ryszardowi się upiecze! Olszewska będzie na niego wściekła, ale mimo tego ani Niuniek, ani Hebel nie będą chcieli rezygnować ze swojego planu, gdyż zajdą już naprawdę daleko i przystąpią do kolejnego punktu - nawiedzania Dany przez ducha Niuńka!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze

Materiał sponsorowany