Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3646: Hebel zdradzi Agnieszkę?! Dostrzeże nietypowe zachowanie męża

2023-06-05 15:26

W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszkę (Katarzyna Walter) zaniepokoi dziwne zachowanie Ryszarda (Tadeusz Huk). Hebel zacznie wymykać się z domu, a na dodatek ukradkiem rozmawiać z kimś przez telefon. W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska podsłucha fragment rozmowy męża i nabierze poważnych podejrzeń, że ma romans! A wszystko przez to, że nie będzie wtajemniczona w wielką tajemnicę Ryszarda, która odbije się nie tylko na ich rodzinie, ale również narzeczonej Seby (Bartosz Głogowski)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3646 - czwartek, 22.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka zwróci uwagę na nietypowe zachowanie męża po rzekomym pogrzebie Niuńka (Joachim Lamża). Oczywiście, Olszewska nie będzie świadoma, że śmierć odwiecznego rywala Ryszarda to jedynie fikcja, która raz na zawsze ma uwolnić gangstera od byłej żony. Zdradzamy, że przy pomocy Hebla, Niuniek upozoruje swoje odejście i sporządzi u notariusza testament, w świetle którego przepisze na Danę dom, z kolei na Roksanę (Małgorzata Tuszyńska) dom pogrzebowy. Córka przestępcy będzie zaskoczona, że straciła dach nad głową, ale Ryszard poleci jej, aby chociaż zobaczyła firmę, co narzeczona Seby zgodzi się uczynić. W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Hebel wybierze się na spotkanie z duchem, a Roksana przeżyje dramatyczne chwile!

W 3645 odcinku "Na Wspólnej" Niuniek poprosi Ryszarda, aby zdobył zaufanie Dany. Odwieczny rywal Hebla da mu jasno do zrozumienia, że Dana pożałuje otrzymanego spadku i tego, że zaczęła go szantażować, żeby wyciągnąć od niego pieniądze. W tym samym czasie Roksana z pomocą Agnieszki spróbuje podważyć testament ojca, ale nim do tego dojdzie to wspólnie z Ryszardem i Sebą zabiorą jej rzeczy z domu Niuńka, gdzie natkną się na byłą żonę mężczyzny. Nieoczekiwanie w 3645 odcinku "Na Wspólnej" Heblewski zacznie ją traktować lepiej niż swoją ukochaną po to, aby kobieta niczego się nie domyśliła, przez co Dana początkowo połknie haczyk.

Jednak w 3646 odcinku "Na Wspólnej" Dana odkryje, że meble w domu Niuńka zostały poprzestawiane i od razu pomyśli, że to sprawka Roksany! Wściekła kobieta zjawi się u Heblewskiego, gdzie zacznie się awanturować i grozić wezwaniem policji, czym kompletnie zszokuje niczego nieświadomą Agnieszkę. Tym bardziej, że w tym momencie Hebel zda sobie sprawę, ze nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem i zacznie się dziwnie zachowywać. W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Olszewską natychmiast zaniepokoi nietypowe zachowanie męża, który od razu pójdzie wykonać tajemniczy telefon. Tym razem to Hebel nie będzie świadomy, że Agnieszka podsłucha fragment jego rozmowy, przez co tylko utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że mąż z pewnością ma romans i ją zdradza! Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany