Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3650: Hebel wda się w romans z byłą żoną Niuńka?! Agnieszka nie będzie miała wątpliwości - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-06-15 15:02

W 3650 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) nabierze poważnych podejrzeń, że Hebel (Tadeusz Huk) ją zdradza! Olszewską zaczną ogromnie niepokoić ciągłe telefony męża, a jego dziwne tłumaczenia tylko doleją oliwy do ognia. Tym bardziej, że w 3650 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard wymknie się wieczorem z domu, przez co Agnieszka będzie przekonana, że ma kochankę! Szczególnie, że w ostatnim czasie mocno zbliży się do byłej żony Niuńka (Joachim Lamża) i stanie się nadzwyczaj miły dla Dany (Beata Zarembianka)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3650 - czwartek, 29.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3650 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka tylko utwierdzi się w swoich przekonaniach, że Hebel ją zdradza! Tym bardziej, że Olszewska już wcześniej dostrzeże dziwne zachowanie męża, które zmieni się po sfingowanym pogrzebie Niuńka. Tyle tylko, że prawniczka nie będzie miała o pojęcia o tym, że odwieczny rywal Ryszarda wcale nie umarł, lecz upozorował swoją śmierć po to, aby zemścić się na swojej byłej żonie, która nie dość, że próbowała wyciągnąć od niego pieniądze, to jeszcze zaczęła go szantażować, że doniesie skarbówce o jego przekrętach podatkowych! Dlatego w porozumieniu z Heblem postanowi dać jej nauczkę, ale tak, żeby niczego się nie domyśliła. W związku z czym w 3645 odcinku "Na Wspólnej" poprosi Ryszarda, aby zdobył zaufanie Dany, z czego rywal wywiąże się tak dobrze, że wzbudzi poważny niepokój własnej żony!

Już w 3646 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka nabierze obaw, że Ryszard może mieć kochankę. Wszystko przez to, że Hebel ciągle będzie się z kimś kontaktował i po cichu wymykał się z domu, a gdy przypadkiem usłyszy fragment jego rozmowy, to już nie będzie miała żadnych wątpliwości, że wdał się w romans. Oczywiście, Olszewska nie będzie świadoma intrygi Hebla i Niuńka, przez co nawet przez myśl jej nie przejdzie, że mąż może rozmawiać właśnie ze swoim rywalem, który będzie wypytywał go o postępy w urabianiu Dany! Tym bardziej, że Niuniek przypisze jej w spadku dom, z którego Roksana (Małgorzata Tuszyńska) będzie musiała się wyprowadzić, a gdy była żona odkryje, że w środku zostały poprzestawiane meble, to od razu w 3646 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się w domu Hebla z pretensjami do Młotkowskiej!

Tyle tylko, że to będzie początek koszmaru Dany, która w 3650 odcinku "Na Wspólnej" odnajdzie w lodówce krwawą zawartość. Z kolei Hebel wciąż będzie na linii z Niuńkiem, aby gangster mógł kontrolować, czy wszystko przebiega zgodnie z ich planem. Jednak to już powoli zacznie wyprowadzać Agnieszkę z równowagi i prawniczka wprost zapyta męża z kim się kontaktuje. A gdy Hebel oświadczy, że to nowy, natrętny kontrahent Marian Duch, to Olszewska w 3650 odcinku "Na Wspólnej" już nawet nie będzie się łudzić, że chodzi o kogoś innego niż kochankę. Szczególnie, że tuż po ich rozmowie Ryszard ponownie wymknie się z domu...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze