Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3542: Zuza będzie umierała w szpitalu, a Kamil pocieszy się Anną Kolendą - ZDJĘCIA

2022-12-02 9:35

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) po wypadku wciąż będzie w ciężkim stanie, ale pojawi się cień nadziei,że jednak przeżyje,że wybudzi się ze śpiączki, a obrażenia mózgu nie okażą się zbyt poważne. To jednak nie potrwa długo. Załamany Kamil (Kazimierz Mazur) nie pozbędzie się poczucia winy, że zdradza żonę z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), a teraz Zuza może umrzeć. W krytycznym momencie przy nieprzytomnej Zuzie nie będzie jednak Kamila. Hoffer poszuka pocieszenia w ramionach kochanki. Pechowo dla niego zostanie przyłapany. Niedługo potem w "Na Wspólnej" nastąpi śmierć Zuzy. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA!

"Na Wspólnej" odcinek 3542 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Zuza z "Na Wspólnej" umrze w 3542 odcinku po makabrycznym wypadku, który tak naprawdę okaże się zaplanowanym przez bandytów zamachem na jej życie! Wiadomość o tragedii jaka spotkała Zuzę spadnie na Kamila gdy będzie pochłonięty romansem z Anną Kolendą. Nic więc dziwnego, że Hoffera dość szybko dopadną wyrzuty sumienia, że zdradził żonę, związał się z dyrektorką szpitala, a teraz może wszystko stracić. Nie pocieszą go słowa wsparcia ojca Romana (Waldemar Obłoza) i córki Uli (Julia Jurek). Wręcz przeciwnie, poczucie winy popchnie alkoholika Kamila do tego, by w 3541 odcinku "Na Wspólnej" znów sięgnął po butelkę. A później będzie z nim jeszcze gorzej.

Kamil nie będzie z Zuzą w chwili śmierci w 3542 odcinku "Na Wspólnej"

Co prawda tuż przed śmiercią Zuzy w 3542 odcinku "Na Wspólnej" jej stan nieznacznie się poprawi, pojawi się nawet cień szansy, że uda się ją wybudzić ze śpiączki, ale radość Kamila i Uli nie potrwa długo. Córka Hofferów będzie czuwała w szpitalu przy nieprzytomnej matce, a w tym czasie niewierny Kamil pocieszy się w czułych objęciach Anny Kolendy.

Wieczorem spotyka się z kochanką, lecz pechowo dla nich zostaną przyłapani przez Tomasza Adamskiego (Tomasz Piątkowski), który w 3542 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy jak para się przytula. Od razu stanie się dla niego jasne, że Kamil zdradza żonę z szefową. W tym czasie Zuza będzie umierała w szpitalu. Nie będzie już dla niej żadnej nadziei?

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze