Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3497: Koszmar Leśniewskich! Marta i Mikołaj odkryją co łączy 16-letniego Ksawerego z prostytutką – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-28 20:10

W 3497 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę 28.09.2022 o 20.15 w TVN) Marta (Joanna Jabłczyńska) odkryje, że jej 16-letni syn (Adam Tomaszewski) korzysta z usług prostytutki (Małgorzata Kozłowska). Leśniewska rozpozna, że Tola, z którą Ksawery ustawił sobie status w związku w mediach społecznościowych, to tak naprawdę Andżela, oferująca usługi seksualne za pieniądze. W 3497 odcinku „Na Wspólnej” Marcie wszystko złoży się w jedną całość, ale wspólnie z Mikołajem (Krzysztof Wieszczek) postanowią to sprawdzić. Leśniewscy złożą wizytę prostytutce, gdzie doznają prawdziwego szoku! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3497 - środa, 28.09.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3497 odcinku „Na Wspólnej” Marta coraz bardziej zacznie martwić się o Ksawerego. Dziwne zachowanie syna od razu zwróci jej uwagę, ale on nie będzie chciał z nią o tym rozmawiać, dlatego Leśniewska zacznie go szpiegować! Marta prześledzi jego media społecznościowe, z których szybko dowie się, że ma dziewczynę, co bardzo ją zmartwi, bo Tola będzie wyglądała na dużo starszą od niego, co dodatkowo potwierdzi Mikołaj! Jednak to będzie nic w porównaniu do tego, co wyjdzie na jaw później! W 3497 odcinku „Na Wspólnej” Marta natrafi na stronę z ofertami seksualnymi, gdzie natknie się na profil Andżeli, która będzie wyglądała dokładnie tak samo jako nowa dziewczyna Ksawerego!

- Ja dobrze widzę, to jest ta sama osoba? Nie zwariowałam? – upewni się.

- Nie zwariowałaś – potwierdzi Mikołaj.

- To już teraz wiem po co mu było 5 stów. Nie wierzę – załamie się Marta.

Jeszcze w 3497 odcinku „Na Wspólnej” Marta i Mikołaj odbędą z Ksawerym poważną rozmowę. Leśniewscy spróbują dowiedzieć się, za co ich 16-letni syn płacił prostytutce, ale w ich głowie zgotują się najczarniejsze myśli, w związku z czym nie uwierzą, że pieniądze poszły wyłącznie na kawę i taksówkę. Obrażony Ksawery już dłużej nie będzie chciał kontynuować tej rozmowy, ale Marta i Mikołaj zostaną w kropce. W 3497 odcinku „Na Wspólnej” uznają, że nie mają innego wyboru i muszą spotkać się z Andżelą, aby od niej wyciągnąć, co łączy ją z 16-latkiem.

Chwilę później w 3497 odcinku „Na Wspólnej” Mikołaj umówi się na spotkanie z Andżelą, na które wybierze się wspólnie z Martą. Oczywiście, prostytutka nie będzie chciała ich przyjąć, ale gdy potwierdzi, że zna się z Ksawerym to Leśniewska tak łatwo nie odpuści i siłą wejdzie do jej mieszkania. Andżela zacznie wychwalać 16-latka, czego Marta już powoli nie będzie w stanie słuchać.

- Poważnie, bardzo lubię Ksawerego. To miły, wrażliwy i dobrze wychowany chłopiec. Bardzo wam gratuluję i szanuje kobiety. I szczerze powiem moja robota jest tutaj średnia, nie będę kłamać, a spotkania z Ksawerym to ostatnio jedyna miła rzecz, która mnie spotkała. Z resztą zawsze był zadowolony i uśmiechnięty i tak słodko wdzięczny… - wyjaśni prostytutka, ale Marta już dłużej nie będzie w stanie tego słuchać.

W 3497 odcinku „Na Wspólnej” Leśniewska ciągle będzie myślała, że Ksawery uprawiał z nią seks, ale prostytutka szybko wyprowadzi ja z błędu i wyjaśni, że pomagała mu wyłącznie w kontaktach z dziewczynami! Mikołajowi i Marcie aż spadnie kamień z serca!

- Dobra, dobra wystarczy. Czy mój syn z panią… - wydusi z siebie.

- A nie, seksu nie było. Przyszedł się poradzić jak postępować z dziewczynami. Ma 16 lat i zero doświadczenia. Z resztą sami wiecie. Dokuczali mu w szkole i postanowiłam, że mu pomogę. Udawałam jego dziewczynę – przyzna, na co Leśniewscy odetchną z ulgą.  

- Nic nie było? Naprawdę? – upewni się.

- A za kogo wy mnie uważacie? On ma 16 lat, jest nieletni. Nawet nie wzięłam pieniędzy za poświęcony czas – zapewni ich.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze