Na Wspólnej, odcinek 3484: Koniec Igi i Michała! Przez hazard Brzozowski straci nawet syna? – ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3484: Koniec Igi i Michała! Przez hazard Brzozowski straci nawet syna? – ZWIASTUN

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3484: Koniec Igi i Michała! Przez hazard Brzozowski straci nawet syna? – ZWIASTUN

2022-09-06 16:11

W 3484 odcinku „Na Wspólnej” (emisja we wtorek 6.09.2022 o 20.15 w TVN) uzależnienie od hazardu Michała (Robert Kudelski) odbierze mu wszystko! Iga (Lidia Sadowa) nie daruje mu obrzydliwych kłamstw, a oliwy do ognia doleje fakt, że Brzozowski zastawił w nielegalnym kasynie Gajewskiego (Jarosław Witaszczyk) ich dom, w którym planowali wspólną przyszłość. W 3484 odcinku „Na Wspólnej” Przybysz nie wybaczy Brzozowskiemu i postanowi się wyprowadzić, ale będzie to dopiero początek koszmaru Michała! Straci nie tylko Igę, ale będzie na dobrej drodze, aby przegrać i Ignasia (Bartek Kaszuba)! Zobaczcie to w ZWIASTUNIE 3484 odcinka „Na Wspólnej”!

"Na Wspólnej" odcinek 3484 - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3484 odcinku „Na Wspólnej” wszystkie kłamstwa Michała wyjdą na jaw, gdy Iga złapie go na gorącym uczynku w czasie nalotu na nielegalne kasyno Gajewskiego! Wówczas dla Przybysz stanie się jasne, gdzie ostatnimi czasy zniknął jej narzeczony, który wcale nie planował ich ślubu tylko notorycznie przegrywał wszystkie oszczędności i coraz bardziej uzależniał się od hazardu, a wszystko próbował przykryć staraniami o dziecko! Oczywiście, Iga w 3484 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie chciała widzieć Michała na oczy, ale gdy w zastawionych rzeczach u Gajewskiego znajdzie akt notarialny ich własnego mieszkania, wpadnie w szał! Wzburzona Przybysz przerwie przesłuchanie Brzozowskiego i wygarnie mu w twarz jak bardzo się co do niego pomyliła!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3484: Nagie zdjęcia Weroniki w internecie to sprawka Any! Asystentka Jana zniszczy reputację Roztockiej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Iga wyprowadzi się od Michała w 3484 odcinku „Na Wspólnej”!

Niestety, w 3484 odcinku „Na Wspólnej” na Igę będzie czekał kolejny cios, gdy zjawi się u Leśniewskich, aby odebrać Ignasia. Dopiero wtedy Przybysz dowie się, że Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) wiedzieli o uzależnieniu Michała i tak długo to przed nią ukrywali! Iga nie daruje przyjaciołom kłamstwa, zabierze Ignasia i wróci do domu, z którego postanowi zabrać wszystkie swoje rzeczy. W 3484 odcinku „Na Wspólnej” Michał zostanie zwolniony z aresztu, a widok pakującej się Igi omal nie złamie mu serca! Oczywiście, Brzozowski nie zda sobie sprawy z powagi sytuacji i nie zrozumie, że Idze nie chodzi o rzeczy materialne…   

- Iga, zostań proszę cię. Będzie zbiorowy pozew przeciwko Gajewskiemu. Odzyskam samochód, może nawet pieniądze – powie z nadzieją Michał.

- Co to zmieni Michał? Przegrałeś dużo więcej niż forsę i samochód – wytknie mu Iga.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3485: Poród Beaty zacznie się w więzieniu! Emil wyzna jej miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Uzależniony Michał straci Ignasia w 3484 odcinku „Na Wspólnej”?

W 3484 odcinku „Na Wspólnej” Iga uświadomi Michała, że uzależnił się od hazardu, który zniszczył nie tylko jego, ale i ich rodzinę! Przybysz da mu jasno do zrozumienia, że pieniędzmi nic nie naprawi i powinien jak najszybciej poddać się leczeniu, gdyż w przeciwnym razie straci nie tylko ją, ale również i swojego syna!

- Lecz się, póki możesz, bo przegrasz jeszcze syna – powie mu na do widzenia w 3484 odcinku „Na Wspólnej”, czym o mało nie doprowadzi go do zawału! Czy Michał w końcu zrozumie, że ma problem i postanowi się leczyć? Czy hazard już do reszty go zniszczy? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozstanie Igi i Michała w 3484 odcinku "Na Wspólnej" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze