Na Wspólnej, odcinek 3485: Poród Beaty zacznie się w więzieniu! Emil wyzna jej miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN/ x-news.pl Na Wspólnej, odcinek 3485: Poród Beaty zacznie się w więzieniu! Emil wyzna jej miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3485: Poród Beaty zacznie się w więzieniu! Emil wyzna jej miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-07 20:07

W 3485 odcinku "Na Wspólnej" poród Beaty (Katarzyna Ptasińska) rozpocznie się za murami więzienia, gdzie ciężarna Wójcikowa będzie akurat odwiedzała Pawła (Grzegorz Kwiecień), który nagle ją zostawi. To, co Beata usłyszy od niesłusznie aresztowanego za napad męża, wywoła u niej takie emocje, że nagle zacznie rodzić. Bolesne skurcze będą zapowiadały, że poród postępuje bardzo szybko. W ostatniej chwili w 3485 odcinku "Na Wspólnej" Emil wezwie karetkę i to on będzie z Beatą przy narodzinach ich syna. Szczęśliwy, że może jako pierwszy zobaczyć dziecko Wójcików, którego on jest biologicznym ojcem wyzna bratowej, że ją kocha. Mamy ZDJĘCIA z 3485 odcinka "Na Wspólnej" i ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3485 - środa, 7.09.2022, o godz. 20.15 w TVN

Poród Beaty w 3485 odcinku "Na Wspólnej" wywoła sam Paweł Wójcik, którego marzenia o tym, że będzie przy narodzinach ich syna jednak się nie spełnią. Przedłużająca się odsiadka Pawła w areszcie, zeznania współwięźnia, który pogrąży Wójcika jeszcze bardziej w sprawę napadu na kantor, doprowadzą do tego, że mąż Beaty straci już nadzieję na wyjście na wolność.

W 3485 odcinku "Na Wspólnej" Paweł zostawi Beatę przed porodem

Podczas widzenia z Beatą w 3485 odcinku "Na Wspólnej" zrezygnowany Paweł uprzedzi ją, że spędzi w więzieniu długie lata, więc nie będzie chciał, żeby na niego czekała. Zwyczajnie zostawi ciężarną Beatę, pozwoli jej ułożyć sobie życie od nowa. Ona, zszokowana tymi słowami, zacznie rodzić. Wójcik wpadnie w panikę, ale nie będzie mógł zostać z żoną.

Nie przegap: Na Wspólnej. Nowa czołówka serialu od 3479 odcinka. Usuną wielu aktorów! Czy zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle

Poród Beaty w 3485 odcinku "Na Wspólnej" z Emilem zamiast Pawła

W ostatniej chwili w 3485 odcinku "Na Wspólnej" w sali widzeń zjawi się Emil, który wezwie karetkę do rodzącej Beaty i będzie z bratową przez cały czas. Nieco wcześniej Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński) przekaże wujkowi Pawła, przestępcy Zawiasowi (Sławomir Sulej), sfałszowany gryps od więźnia, którego zeznania obciążą Wójcika. Przyjaciel rodziny odda wiadomość Beacie, zanim jeszcze zacznie się poród. Dziedzic będzie liczył, że dotrze w ten sposób do wspólników bandyty, który naprawdę napadł na kantor.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Córka Artura i Doroty porwana przez siostrę! Okrutna Stasia wyniesie Tosię z domu i porzuci na pastwę losu - ZDJĘCIA

Rodząca Beata w 3485 odcinku "Na Wspólnej" nie zdąży powiedzieć Pawłowi, że to Emil jest ojcem ich dziecka. Brat Pawła, jak przystało na prawdziwego tatusia, będzie z nią w czasie porodu, który nabierze tempa w karetce pogotowia. Beata urodzi syna Emila w 3486 odcinku "Na Wspólnej" w drodze do szpitala. Zdenerwowany Paweł nie będzie mógł znaleźć sobie miejsca w celi, bezskutecznie błagając o informację w sprawie jego żony i dziecka.

Szczęśliwa Beata z synem na rękach w 3485 odcinku "Na Wspólnej" podziękuje Emilowi za wsparcie. Zakochany w niej szwagier długo nie dojdzie do siebie, wdzięczny, że bratowa pozwoliła mu być przy tym ważnym wydarzeniu i zobaczyć narodziny ich syna.

Najnowsze