Na Wspólnej, odcinek 3459: Obrzydliwy pocałunek Ewy i Borysa! Były kochanek weźmie ją siłą - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3459: Obrzydliwy pocałunek Ewy i Borysa! Były kochanek weźmie ją siłą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3459: Ewa zniewolona przez Borysa! Wymusi na niej obrzydliwy pocałunek - ZDJĘCIA

2022-07-18 19:49

W 3459 odcinku "Na Wspólnej" Ewa (Ewa Gawryluk) nie zdoła powstrzymać Borysa Orłowa (Oleg Sawkin), gdy dawny kochanek rzuci się na nią z pocałunkiem! Mimo, że były gangster z Ukrainy ma żonę Oksanę (Magdalena Nieć), to skorzysta z okazji, że Ewa będzie sama w fundacji Elżbiety i spróbuje znów ją zdobyć. Reakcja Ewy w 3459 odcinku "Na Wspólnej" (poniedziałek, 18.07.2022, w TVN) nie pozostawi Borysowi żadnych złudzeń, że między nimi już od dawna jest wszystko skończone. Zobacz ZDJĘCIA z tej SCENY i ZWIASTUN, w którym Ewa raz na zawsze popędzi Orłowa!

"Na Wspólnej" odcinek 3459 - poniedziałek, 18.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3459 odcinku "Na Wspólnej" Borys Orłow będzie na tyle bezczelny, że zaraz po tym jak ustali z żoną Oksaną szczegóły ucieczki z Polski, poleci do Ewy, żeby wreszcie dać się ponieść głęboko skrywanym uczuciom. Wiele lat temu Ewa i Borys byli kochankami. Nawiązali romans kiedy Orłow był jeszcze bandytą zamieszanym w ciemne interesy z ukraińską mafią. Nie raz narażał Ewę i jej rodzinę na niebezpieczeństwo. Powrót Borysa do "Na Wspólnej" i do życia Ewy od początku nie zwiastował niczego dobrego. Tak jak jego współpraca z fundacją Elżbiety (Paulina Chapko), podejrzana darowizna na rzecz potrzebujących dzieci, którą później Oksana próbowała tak desperacko wyrwać od synowej Ewy!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

W 3459 odcinku "Na Wspólnej" Borys ucieknie z żoną!

Zwrot w relacjach Ewy i Borysa nastąpi w 3459 odcinku "Na Wspólnej", gdy Oksana przekona Orłowa, że muszą uciekać z Polski zanim sytuacja wymknie się spod kontroli i sprowadzą na siebie zagrożenie. W tym czasie Igor (Jakub Wesołowski), wbrew woli Elżbiety, postanowi oddać Borysowi jego brudne pieniądze. Okaże się jednak, że opuścił on szpital, gdzie trafił po zawale serca.

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Niespodziewanie Orłow w 3459 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się u Ewy i zaskoczy byłą kochankę namiętnym pocałunkiem. Zachowa się przy tym obrzydliwie, bo siłą chwyci ją w ramiona i wpije się w jej usta, jakby chciał wziąć to, co mu się należy. Ewa nie zdąży nic zrobić, żeby uniknąć pocałunku, ale zdoła uwolnić się z objęć byłego kochanka. Odepchnie Borysa, pośle mu groźne spojrzenie i zażąda, żeby raz na zawsze zniknął z jej życia. Orłow nie będzie miał już czego szukać u Ewy. Pozostanie jednak jeszcze kwestia pieniędzy, które dał Elżbiecie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze