Na Wspólnej, odcinek 3458: Sławek znajdzie dowody na winę Pawła! Tylko Beatka nie zwątpi w jego niewinność – ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3458: Sławek znajdzie dowody na winę Pawła! Tylko Beatka nie zwątpi w jego niewinność – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3458: Sławek znajdzie dowody na winę Pawła! Tylko Beatka nie zwątpi w jego niewinność – ZWIASTUN

2022-07-13 16:46

W 3458 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w czwartek 14 lipca o 20.15 w TVN) Iga (Lidia Sadowa) zdobędzie nagrania z monitoringu z kantoru, w którym doszło do napadu, a głównym podejrzanym stał się Paweł (Grzegorz Kwiecień). Ujęcia nie pozostawią żadnych złudzeń, że bandyta będzie wyglądał identycznie jak Wójcik, przez co Sławek (Mariusz Słupiński) zacznie wątpić w jego niewinność. W 3458 odcinku „Na Wspólnej” Dziedzic przyniesie zdjęcia do baru Ziębów i oznajmi im wprost, że sam również zamknąłby Pawła! Przysłuchująca się wszystkiemu Beatka (Katarzyna Ptasińska) aż nie będzie mogła w to uwierzyć… Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3458 - czwartek, 14.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3458 odcinku „Na Wspólnej” Sławek zarzuci śledczemu Konopce (Andrzej Franczyk), że prowadzi dochodzenie w sprawie Pawła w sposób tendencyjny! Tym bardziej, że dostarczy mu nagrania z monitoringu, z których nic nie będzie wynikało, więc będzie bazował jedynie na zeznaniach zmanipulowanej kobiety z kantoru (Katarzyna Małyszko) i faktu, że Paweł przebywał niedaleko miejsca zdarzenia i uciekał przed funkcjonariuszami! Jednak śledczy nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, a na domiar złego doniesie na Dziedzica do Igi! W 3458 odcinku „Na Wspólnej” zastępczyni komendanta uda się dotrzeć do nagrań z monitoringu kantoru, których Konopka nie dostarczył Dziedzicowi! Ujęcia nie pozostawią już żadnych złudzeń…

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3457: Koniec Marysi w konkursie piękności! Darek i Zakościelny powstrzymają Justynę w ostatnim momencie – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dowody na winę Pawła w 3458 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Paweł na nagraniach z monitoringu z kantoru w 3458 odcinku „Na Wspólnej”?

W 3458 odcinku „Na Wspólnej” Sławek i Iga obejrzą nagrania z monitoringu z kantoru, który zarejestruje wizerunek 2 mężczyzn! Co prawda, na ujęciach nie będzie widać twarzy żadnego z nich, gdyż obaj będą mieli na sobie maski, to postura i rysy twarzy nie zostawią wątpliwości, że na zdjęciach widnieje Paweł!

- Jak dla mnie to za słaba tu widać. Słaba jakość, do tego facet jest zasłonięty – uzna Sławek.

- Ale widać sylwetkę, kształt głowy. Wiesz równie dobrze jak ja, że on wygląda jak Wójcik – stwierdzi Iga, z czym Dziedzic w 3458 odcinku „Na Wspólnej” już nie będzie mógł się nie zgodzić!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3457: Wstrząsające spotkanie Marysi z pedofilem! Zwabi ją w jeden sposób - ZWIASTUN

Sławek pokaże Ziębom w 3458 odcinku „Na Wspólnej” dowody na winę Pawła!

Chwilę później w 3458 odcinku „Na Wspólnej” Sławek zadzwoni do Emila (Piotr Ligienza), adwokatem Pawła, z którym umówi się na spotkanie w barze u Ziębów. Dziedzic przyniesie na nie wydrukowane zdjęcie z podobizną złodzieja, które pokaże Marii (Bożena Dykiel) i Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), dla których już nic nie będzie takie oczywiste, przez co sami zaczną wątpić w niewinność Wójcika!

- To Paweł? – spyta przerażona Maria.

- No właśnie… - wydusi z siebie Sławek.

- Nie, no co tutaj pokazujesz, tam… - wtrąci Włodek.

- To jest stop klatka z monitoringu w kantorze. Będę z wami szczery. Gdybym prowadził tą sprawę zamknąłbym Pawła – oznajmi im Dziedzic.

Wtedy w 3458 odcinku „Na Wspólnej” z ukrycia wyjdzie przysłuchująca się im Beatka, która aż nie będzie mogła uwierzyć w ich osądy! Żona Pawła również przyjrzy się zdjęciu, na którym nie rozpozna swojego męża i da to swoim najbliższym jasno do zrozumienia!

- Przestańcie! – krzyknie oburzona Beatka.

- Nie denerwuj się, proszę – uspokoi ją Maria.

- Przecież to nie jest Paweł! Przestańcie mnie wreszcie uspokajać jak jakieś dziecko! To nie jest on! Dosyć tego waszego szeptania! Dosyć! – zdenerwuje się jeszcze bardziej, po czym podrze zdjęcie, które przyniósł Sławek.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3458: Beata powie Pawłowi prawdę o dziecku! Wykrzyczy mu to pod celą aresztu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze