Na Wspólnej, odcinek 3458: Beata powie Pawłowi prawdę o dziecku! Wykrzyczy mu to pod celą aresztu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN/ player.pl Na Wspólnej, odcinek 3458: Beata powie Pawłowi prawdę o dziecku! Wykrzyczy mu to pod celą aresztu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3458: Beata powie Pawłowi prawdę o dziecku! Wykrzyczy mu to pod celą aresztu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-07-14 20:15

W 3458 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) nie pogodzi się z tym, że Paweł (Grzegorz Kwiecień) jeszcze długo nie wyjdzie z aresztu. Nie uwierzy w to, że mąż brał udział w napadzie na kantor, choć Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński) pokaże jej dowód na winę Wójcika. Bliska obłędu ciężarna Beata w 3458 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek, 14.07.2022), wbrew zakazowi prokuratora odwiedzi Pawła w areszcie. Stanie pod celą ukochanego i zacznie krzyczeć, że będzie na niego czekać. Wyjawi mu także prawdę o dziecku! Zobacz ZDJĘCIA z 3458 odcinka "Na Wspólnej", ZWIASTUN i poznaj szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3458 - czwartek, 14.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3458 odcinku "Na Wspólnej" szanse na to, że Paweł wyjdzie na wolność, że udowodni, że to nie on brał udział w napadzie na kantor i postrzelił ochroniarza, zmaleją prawie do zera. Jedyną osobą wierzącą w niewinność Pawła będzie już tylko Beata. Nawet brat Emil (Piotr Ligienza) uzna, że Wójcik najbliższe miesiące spędzi za kratkami aresztu, dlatego będzie chciał zdobyć od niego pełnomocnictwa do konta w banku, żeby opłacić robotników na budowie ich domu. Wszyscy przyjaciele Pawła z osiedla w 3458 odcinku "Na Wspólnej" będą załamani gdy zobaczą zdjęcie z monitoringu, które pokaże im Sławek.

Kiedy Dziedzic w 3458 odcinku "Na Wspólnej" dostanie od Igi (Lidia Sadowa) nagrania z monitoringu kantoru sam przyzna, że napastnik jest bardzo podobny do Wójcika. Słysząc szepty w barze Ziębów na temat Pawła, ciężarna Beata wpadnie w histerię. Zacznie krzyczeć, że to nie Paweł napadł na kantor. Załamana pobiegnie pod areszt, żeby choć na chwilę porozmawiać z mężem. Bo nikt jej nie wpuści do środka.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Wrzaski Beaty w 3458 odcinku "Na Wspólnej" dotrą do Pawła, ale obudzą także jego agresywnego współwięźnia. - Paweł, słyszysz mnie? - krzyknie do ukochanego. Przez otwory w więziennej celi Paweł zobaczy wreszcie żonę. - Beatka, jestem! Powtórz, co mówiłaś?!

- Kocham cię! Będziemy mieli syna! Będzie syn! Nie wpuszczają mnie do ciebie, ale ja będę czekać! - zacznie wrzeszczeć na całe gardło Beata, która jednak w 3458 odcinku "Na Wspólnej" nie ośmieli się powiedzieć Pawłowi, że dziecko, które urodzi nie jest jego tylko Emila. - Ja ciebie też! Wrócę do was! - zapewni szczęśliwy Wójcik. Nagle w 3458 odcinku "Na Wspólnej" przestępca, który w areszcie znęca się nad Pawłem podniesie się pryczy, żeby zrobić z Wójcikiem porządek. - Gościu, starczy już tego! Przestań drzeć ryja!- Syna będę miał! Beatka! - zdąży jeszcze krzyknąć do żony Paweł, ale po chwili współwięzień złapie go za kark. - Morda mówiłem! Bo nam tu klawisze wjadą! Ja się za ciebie nie będę tłumaczył!

- Mówię ci, że syna będę miał. Nie słyszysz?! Beatka czekaj!

- Sram na twojego bachora! Ja tu rządzę cwelu, masz mnie słuchać i szorować kibel! - rzuci bandyta, który w 3458 odcinku "Na Wspólnej" kolejny raz pobije Pawła. 

Najnowsze