Na Wspólnej, odcinek 3457: Wstrząsające spotkanie Marysi z pedofilem! Zwabi ją w jeden sposób - ZWIASTUN

i

Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odcinek 3457: Wstrząsające spotkanie Marysi z pedofilem! Zwabi ją w jeden sposób - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3457: Wstrząsające spotkanie Marysi z pedofilem! Zwabi ją w jeden sposób - ZWIASTUN

2022-07-13 20:14

W 3457 odcinku "Na Wspólnej" Marysia (Zuzanna Wieleba) spotka się z pedofilem (Piotr Rodak), który wykorzysta okazję, że córka Zakościelnych będzie rozpaczała po przejściu do finału konkursu piękności "Mała Dama"! Wredna Justyna (Magdalena Kacprzak) nie przyjmie do wiadomości, że Marysia nie chce brać udziału w takiej rywalizacji. Co gorsze, tylko Darek (Michał Mikołajczak) w 3457 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 13.07.2022, w TVN) przejmie się losem siostry. Nie uratuje jednak Marysi przed pedofilem, który zaczai się na dziewczynkę przed willą Zakościelnych. Ohydny zwyrodnialec wyciągnie ją na spacer. Czy skrzywdzi Marysię? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3457 - środa, 13.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

Cierpienie Marysi w 3457 odcinku "Na Wspólnej" w zasadzie zostanie zlekceważone przez Zakościelnych! Zapatrzona w siebie Justyna wciąż będzie zmuszała córkę do udziału w konkursie piękności, żeby zaspokoić swoje chore ambicje. Andrzej (Dariusz Niebudek) pozwoli żonie brnąć dalej w to szaleństwo, nie zważając na to jak źle cała sytuacja odbija się na Marysi. W 3457 odcinku "Na Wspólnej" Marysia wygra półfinał konkursu piękności dla dziewczynek, a Justyna zwariuje ze szczęścia, że jej córka stanie się gwiazdą.

Zrozpaczona Marysia w 3457 odcinku "Na Wspólnej" będzie jednak miała tego dość. Potnie na kawałki swoją konkursową sukienkę, bo nie będzie chciała dłużej występować przed publicznością, malować się i uśmiechać przed jury. Zobaczy to Darek, który jako jedyny przejmie się losem siostry. W końcu przekona ojca do działania, do tego, żeby powstrzymał Justynę zanim będzie za późno. Nie zdoła dłużej patrzeć na łzy Marysi, która niepostrzeżenie wymknie się z domu.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3463: Darek i Tadeusz dopadną pedofila! Zboczeniec podstępem wyciągnie Marysię z domu Zakościelnych - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

Pedofil w 3457 odcinku "Na Wspólnej" zaprosi Marysię na spacer z psem

W 3457 odcinku "Na Wspólnej" przed rezydencją Zakościelnych znów pojawi się pedofil, który pisze do Marysi wiadomości jako 8-letnia Oliwka, jej przyjaciółka z internetu. Marysia znajdzie pocieszenie u zboczeńca, który udaje ojca jej koleżanki! Tym razem pedofil przyprowadzi ze sobą psa, żeby w ten sposób wyciągnąć Marysię z posesji Zakościelnych. Od zwyrodnialca będzie ją dzieliła tylko metalowa brama, której dziewczynka na szczęście nie otworzy. - Możesz dać chrupki Brutusowi. No chodź, spróbuj go pogłaskać - przekona ją pedofil.

Ufna Marysia w 3457 odcinku "Na Wspólnej" zwróci jednak uwagę na jeden szczegół. - Ale to chrupki dla kotów... Z twarzy pedofila ani przez chwilę nie zniknie szyderczy uśmieszek. Nie da się wyprowadzić z równowagi. - On jest takim żarłokiem, że zje wszystko. Może nawet zacznie miauczeć. No chodź, nie bój, pogłaskaj... Widzisz jaki fajny? Poczęstuj go! Oliwia mówiła, że weszłaś do finału... Widzisz, słonik przyniósł ci szczęście! - wspomni o prezencie, który podarował Marysi.

Czy Marysia w 3457 odcinku "Na Wspólnej" powie Darkowi o pedofilu?

- Już mi nie będzie potrzebny!-krzyknie nagle dziewczynka. Zboczeniec w 3457 odcinku "Na Wspólnej" uda jak bardzo się o nią troszczy. - A czemu, co się stało?- zapyta. - Więcej tam nie wrócę! Wszyscy są wkurzeni, dziewczyny płaczą, głupi ten konkurs! - wyżali się Marysi i wtedy pedofil zacznie realizować drugą część planu.

- Szkoda, ale jak chcesz, to możesz pójść z Brutusem na spacer. Z nim się wszyscy dobrze bawią... - zaprosi swoją ofiarę. Na szczęście w 3457 odcinku "Na Wspólnej" Marysia odmówi i grzecznie wróci do domu. Nie powie jednak Darkowi z kim się spotkała. 

Najnowsze