Na Wspólnej, odcinek 3261: Śmierć kuzynki Danki. Lidka nie zdąży się pożegnać z synem. Umrze w samotności! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3261: Śmierć kuzynki Danki. Lidka nie zdąży się pożegnać z synem. Umrze w samotności! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3261: Śmierć kuzynki Danki. Lidka nie zdąży się pożegnać z synem. Umrze w samotności! - ZDJĘCIA

2021-07-22 20:16

W 3261 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) staną w obliczu śmierci, która wpłynie na resztę życia Zimińskich. Niestety umrze chora na raka Lidka (Monika Pikuła). Kuzynka Danusi , która przyjechała nagle z Londynu do końca będzie wierzyła w to, że jakiś cudem wyzdrowieje. Taką nadzieję da jej nawet Arek Ostrowski (Marek Kalita). Stanie się jednak najgorsze i w 3261 odcinku "Na Wspólnej" Marek znajdzie zmarłą Lidkę w samochodzie. Obok niej będzie siedział zrozpaczony Janek (Bartłomiej Kraszewski), który nie zdąży pożegnać się z matką. Co się stanie z synem zmarłej Lidki? Czy Danka i Marek zostaną rodzicami Janka?

"Na Wspólnej" odcinek 3261 - czwartek, 22.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Lidki w "Na Wspólnej" będzie jedną z tą przełomowym chwil dla Danki i Marka, w której Zimińscy będą musieli połączyć siły, żeby razem podołać wyzwaniu, jakie postawi przed nimi los. Kuzynka Danusi umrze w 3261 odcinku "Na Wspólnej" tak nagle, że nikt, zwłaszcza jej syn Janek, nie będzie się spodziewał tak nagłego odejścia. Chora na nowotwór Lidka podda się jeszcze leczeniu pod okiem Arka Ostrowskiego i do końca będzie się łudziła, że uda jej się pokonać śmiertelną chorobę. Z powagi sytuacji nie będzie też sobie zdawał sprawy Janek. Nastolatek w szkole ciotki Danusi nawiąże znajomość z dziewczyną Bellą. I właśnie przez nią straci ostatnią szansę na pożegnanie z mamą.

Nie przegap: Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą! - ZDJĘCIA

Tuż przed śmiercią Lidka w "Na Wspólnej" będzie przeczuwała, że koniec jest blisko. Co prawda nie zdąży przygotować Janka na to, że zostanie sierotą, ale zapragnie zrobić sobie z synem wspólne zdjęcia na pamiątkę. Poprosi, żeby po szkole poszli do fotografa. Janek się zgodzi, ale ostatecznie zapomni o spotkaniu, zajęty przepraszaniem Belli za swoje idiotyczne zachowanie. Wieczorem odkryje, że Lidka już nie żyje.

W 3261 odcinku "Na Wspólnej" Janek znajdzie martwą Lidkę w samochodzie. Będzie zrozpaczony widokiem mamy, której serce przestanie bić, ale nadal będzie miała otwarte oczy. Jeszcze wtedy Danka i Marek nie będą wiedzieli, że Lidka zmarła. Zimińskich zaniepokoi to, że wieczorem ani kuzynka ani jej syn długo nie będą wracali do domu.

Wreszcie Marek w 3261 odcinku "Na Wspólnej" zejdzie na parking i zobaczy przed blokiem auto Lidki, a w nim Janka zalanego łzami. Znajdzie nastolatka czuwającego przy zmarłej matce, który nie będzie mógł się pogodzić z tragedią jaka na niego spadła. Zimiński wyciągnie zmarłą kuzynkę Danusi z samochodu, a potem zajmie się Jankiem.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Żałoba po śmierci Lidki w 3261 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi do wstrząsających scen w mieszkaniu Danki i Marka. Zrozpaczony Janek nie przyjmie do wiadomości, że jego mama nie żyje. Zacznie układać na podłodze jej ubrania, a przerażeni jego zachowaniem Zimińscy zrozumieją, że odtąd muszą zająć się nastolatkiem jak prawdziwi rodzice. Janek nie będzie miał na świecie nikogo oprócz nich.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z poruszającej sceny śmierci Lidki w "Na Wspólnej" >>>

Na Wspólnej odc. 3261. Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3261. Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski)
Na Wspólnej odc. 3261. Lidka (Monika Pikuła), Janek (Bartłomiej Kraszewski), Marek (Grzegorz Gzyl)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3261. Lidka (Monika Pikuła), Janek (Bartłomiej Kraszewski), Marek (Grzegorz Gzyl)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze