Na Wspólnej, odcinek 3251: Anastazja po pierwszym seksie z księdzem Olkiem wyda go proboszczowi? - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3251: Anastazja po pierwszym seksie z księdzem Olkiem wyda go proboszczowi? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3251: Anastazja po pierwszym seksie z księdzem Olkiem wyda go proboszczowi? - ZWIASTUN

2021-06-10 15:06

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) i ksiądz Olek (Jan Hussakowski) spędzą razem noc! Pierwszy seks dziewczyny Tomka (Krzysztof Chodorowski) z przystojnym kapłanem będzie dla obojga spełnieniem marzeń. Wreszcie kochankowie w 3251 odcinku "Na Wspólnej" dadzą się ponieść namiętności, a wcześniej padną z ich ust wyznania miłości. Zakochana Anastazja wprawi księdza w osłupienie kiedy po seksie przyzna się, że powiedziała o nich proboszczowi. Olek, który złamie celibat i dopuści się ciężkiego grzechu będzie skończony jako ksiądz? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3251 - wtorek, 6.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Romans Anastazji i księdza Olka wybuchnie w 3251 odcinku "Na Wspólnej"! Tuż po tym jak Trzcińska straci już nadzieję na to, że jej miłość będzie odwzajemniona, duchowny zjawi się u niej w mieszkaniu i zapewni, że też się zakochał. Kapłan nie będzie dłużej w stanie zapanować nad tak gorącym uczuciem. I nie przeszkodzi mu nawet fakt, że nosi sutannę, że ślubował celibat, że Anastazja ma narzeczonego Tomka i przez niego dopuszcza się zdrady! W 3251 odcinku "Na Wspólnej" pierwszy seks Anastazji i księdza Olka dla obojga będzie spełnieniem głęboko skrywanych pragnień.

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Ale po namiętnej nocy Anastazji i Olka w 3251 odcinku "Na Wspólnej" czar szybko pryśnie. Dlaczego? Bo tuż po seksie Trzcińska wtulając się w ramiona duchownego wspomni o tym, że rozmawiała z proboszczem, przełożonym Olka i być może powiedziała trochę za dużo. Zakochana Anastazja wyda Olka proboszczowi, by ten szybciej podjął decyzję o zrzuceniu sutanny i wystąpieniu z kapłaństwa? Choć jej słowa zabrzmią niepokojąco, to w 3151 odcinku "Na Wspólnej" szybko wyjaśni, że nie zrobiłaby nic złego za jego plecami.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Nie przegap: M jak miłość. Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

A żeby było jeszcze ciekawiej to w 3251 odcinku "Na Wspólnej" tuż po zdradzie Anastazji wróci do niej Tomek. Niewierna dziewczyna będzie udawała, że wszystko jest w porządku. I nie przyzna się, że ich wspólne łóżko jeszcze nie wystygło po nocy, którą spędziła z księdzem. Czy w "Na Wspólnej" Anastazja zostawi Tomka dla Olka? To się okaże dopiero w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje.

Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3251. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Najnowsze