Na Wspólnej, odcinek 3242: Rodzice Kingi urządzą Michałowi piekło. Nie uwierzą, że to nie Kinga się znalezła - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3242: Rodzice Kingi urządzą Michałowi piekło. Nie uwierzą, że to nie Kinga się znalezła - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3242: Rodzice Kingi urządzą Michałowi piekło. Nie uwierzą, że to nie Kinga się odnalazła - ZWIASTUN

2021-06-17 19:47

W 3242 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) nie pozbiera się po tym jak widział zmasakrowaną pacjentkę (Sandra Staniszewska-Herbich), która ukradła tożsamość Kingi (Ilona Wrońska)! Nie będzie miał wątpliwości, że to nie jest jego żona, ale mimo to w 3242 odcinku "Na Wspólnej" rodzice Kingi, Olga (Anna Łopatowska) i Henryk (Wiesław Rudzki) Malczykowie, nie uwierzą w wersję wydarzeń zięcia. Nie dość, że urządzą mu piekło, to jeszcze oskarżą policjantkę Igę (Lidia Sadowa), że to przez nią Kinga się nie znalazła. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3242 - poniedziałek, 21.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Czy Kinga z "Na Wspólnej" żyje i kiedyś się odnajdzie? Kim jest kobieta w szpitalu w Gdańsku, która będzie miała paszport Brzozowskiej i jaki ma związek z zaginięciem żony Michała? To wszystko nie wyjaśni się na pewno w 3242 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Michał razem z Ignasiem (Bartek Kaszuba) wrócą do Warszawy, załamani tym co widzieli w szpitalu, widokiem ciężko rannej pacjentki, która wcale nie jest Kingą. Tak długo czekali na jakiś przełom w sprawie zaginięcie Kingi, a kiedy już wydawało się, że do nich wróci znów spotkało ich rozczarowanie.

Nie przegap: Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

W 3242 odcinku "Na Wspólnej" Iga będzie bezradna widząc Michała i jego syna w tak fatalnym stanie. A do tego policjantka poczuje, że zawiodła skoro na wcześniejszym etapie śledztwa nie trafiła na ślad kobiety,  przy której znaleziono paszport Kingi. Atmosfera w mieszkaniu Brzozowskiego w 3242 odcinku "Na Wspólnej" będzie straszna, a sytuację pogorszą jeszcze rodzice Kingi. Zdenerwowani Malczykowie dowiedzą się o odnalezieniu Kingi i przyjadą do zięcia i Igi z pretensjami.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

Roztrzęsiona Olga Malczyk w 3242 odcinku "Na Wspólnej" całą złość i ból skieruje przeciwko Michałowi i jego niedoszłej żonie. Oskarży policjantkę o stronnicze prowadzenie śledztwa w sprawie zaginionej córki. A zięcia o to, że ukrywa przed nią Kingę. - Ja muszę ją zobaczyć, ja chcę ją zobaczyć! Ja mam do tego prawo! - zacznie krzyczeć matka Kingi w 3242 odcinku "Na Wspólnej".

- Powtarzam ci, że to nie jest Kinga! - Michał straci cierpliwość do teściowej, bo racjonalne argumenty do Olgi nie trafią. - Ale ja ci nie wierzę! Bo ty nawet nie pamiętasz jak ona wygląda! - rzuci oburzona Malczykowa. 

Rodzice Kingi w 3242 odcinku "Na Wspólnej" nie zobaczą tajemniczej pacjentki, bo Klaudia nie odzyska przytomności. Dopiero kilka dni później Iga pojedzie do Gdańska i weźmie sprawy w swoje ręce. Zagrozi tajemniczej kobiecie, że oskarży ją o zabójstwo Kingi jeśli się nie dowie jaka jest prawda. I wtedy w "Na Wspólnej" pacjentka podająca się za Brzozowską przyzna, że Kinga żyje!

Na Wspólnej odc. 3242. rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3242. rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)
Na Wspólnej odc. 3242. Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3242. Michał (Robert Kudelski)
Najnowsze