Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

2021-06-13 9:56

W 3249 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) dostaną potężny cios od losu, a diagnoza jaką usłyszą będzie dla nich brzmiała jak wyrok śmierci. Spokojne życie Zimińskich, którzy razem wychowują syna Szymka (Tadeusz Kawecki) legnie w gruzach kiedy w 3249 odcinku "Na Wspólnej" dowiedzą się o poważnej chorobie. Niestety to będzie rak, a lekarze nie pozostawią żadnych nadziei na przeżycie. Kto w rodzinie Zimińskich zachoruje? Danka, Marek czy może 3-letni Szymek? Małżonków, którzy tak wiele razem przeżyli czekają trudne chwile związane z przyjazdem bliskiej osoby... Poznajcie więcej szczegółów!

"Na Wspólnej" odcinek 3249 - czwartek, 1.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Danka i Marek z "Na Wspólnej" będą musieli zmierzyć się ze śmiertelną chorobą, która spadnie na nich w najmniej spodziewanym momencie. Wszystko zacznie się od tego, że do Zimińskich przyjedzie z Anglii kuzynka Danki. Tym samym w 3246 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się nowa bohaterka, Lidka, którą zagra Monika Pikuła, aktorka znana ostatnio z roli Wandy w "Pierwszej miłości". Przyjazd Lidki do Danki będzie związany z tragedią jaka dotknie kuzynkę Zimińskiej. Po wieloletniej emigracji Lidka i jej syn Janek (Bartlomiej Kraszewski) będą chcieli wrócić do kraju, odnowić kontakty z dawno niewidzianą rodziną. Zaraz po powitaniu Zimińska w 3246 odcinku "Na Wspólnej" zapisze nastolatka Janka do swojej szkoły. Nowy uczeń zostanie pobity już pierwszego dnia.

Patrz też: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Ale to dopiero początek dramatu Zimińskich w "Na Wspólnej". Zaledwie kilka dni po przyjeździe Lidki i jej syna kuzynka Danki zacznie się dziwnie zachowywać. Początkowo nie będzie chciała powiedzieć co jej dolega, dlaczego tak nagle przypomniała sobie o Zimińskich i zatrzymała się właśnie u nich. Za milczeniem Lidki w 3249 odcinku "Na Wspólnej" będzie kryła się śmiertelna choroba. A do tego dojdą coraz większe problemy z Jankiem w szkole.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3246: Kinga uwięziona przez psychola w domku na wsi! Michał wreszcie dowie się gdzie jest Kinga! Nieznajoma, która się za nią poda ujawni straszną prawdę

W 3249 odcinku "Na Wspólnej" Danuta obieca Jankowi wsparcie w razie kłopotów w szkole z innymi uczniami. Syn Lidki nie będzie chciał jednak donosić na nowych "kolegów".  Sytuacja Janka pogorszy się, kiedy w szkole spodoba mu się niewłaściwa dziewczyna. Znów stanie się ofiarą brutalnych łobuzów, a w szkole dojdzie do bójki. Wieczorem w 3249 odcinku "Na Wspólnej" Lidka niespodziewanie zemdleje. Upadnie na podłogę na oczach Danki i Marka, którzy od razu otoczą ją opieką. Osłabiona, blada Lidka wyzna Zimińskiej prawdę w tajemnicy przed synem. Okaże się, że choruje na raka i zostało jej niewiele czasu. To pewne, że umrze!

Co się stanie z Jankiem po śmierci Lidki w "Na Wspólnej"? Czy Zimińscy wezmą na siebie ciężar wychowania nastolatka? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje!

Na Wspólnej odc. 3249. Marek (Grzegorz Gzyl)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3249. Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odc. 3249. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl), Szymek (Tadeusz Kawecki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3249. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl), Szymek (Tadeusz Kawecki)
Najnowsze