Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

2021-06-13 9:56
Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

W 3249 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) dostaną potężny cios od losu, a diagnoza jaką usłyszą będzie dla nich brzmiała jak wyrok śmierci. Spokojne życie Zimińskich, którzy razem wychowują syna Szymka (Tadeusz Kawecki) legnie w gruzach kiedy w 3249 odcinku "Na Wspólnej" dowiedzą się o poważnej chorobie. Niestety to będzie rak, a lekarze nie pozostawią żadnych nadziei na przeżycie. Kto w rodzinie Zimińskich zachoruje? Danka, Marek czy może 3-letni Szymek? Małżonków, którzy tak wiele razem przeżyli czekają trudne chwile związane z przyjazdem bliskiej osoby... Poznajcie więcej szczegółów!

"Na Wspólnej" odcinek 3249 - czwartek, 1.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Danka i Marek z "Na Wspólnej" będą musieli zmierzyć się ze śmiertelną chorobą, która spadnie na nich w najmniej spodziewanym momencie. Wszystko zacznie się od tego, że do Zimińskich przyjedzie z Anglii kuzynka Danki. Tym samym w 3246 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się nowa bohaterka, Lidka, którą zagra Monika Pikuła, aktorka znana ostatnio z roli Wandy w "Pierwszej miłości". Przyjazd Lidki do Danki będzie związany z tragedią jaka dotknie kuzynkę Zimińskiej. Po wieloletniej emigracji Lidka i jej syn Janek (Bartlomiej Kraszewski) będą chcieli wrócić do kraju, odnowić kontakty z dawno niewidzianą rodziną. Zaraz po powitaniu Zimińska w 3246 odcinku "Na Wspólnej" zapisze nastolatka Janka do swojej szkoły. Nowy uczeń zostanie pobity już pierwszego dnia.

Patrz też: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Ale to dopiero początek dramatu Zimińskich w "Na Wspólnej". Zaledwie kilka dni po przyjeździe Lidki i jej syna kuzynka Danki zacznie się dziwnie zachowywać. Początkowo nie będzie chciała powiedzieć co jej dolega, dlaczego tak nagle przypomniała sobie o Zimińskich i zatrzymała się właśnie u nich. Za milczeniem Lidki w 3249 odcinku "Na Wspólnej" będzie kryła się śmiertelna choroba. A do tego dojdą coraz większe problemy z Jankiem w szkole.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3246: Kinga uwięziona przez psychola w domku na wsi! Michał wreszcie dowie się gdzie jest Kinga! Nieznajoma, która się za nią poda ujawni straszną prawdę

W 3249 odcinku "Na Wspólnej" Danuta obieca Jankowi wsparcie w razie kłopotów w szkole z innymi uczniami. Syn Lidki nie będzie chciał jednak donosić na nowych "kolegów".  Sytuacja Janka pogorszy się, kiedy w szkole spodoba mu się niewłaściwa dziewczyna. Znów stanie się ofiarą brutalnych łobuzów, a w szkole dojdzie do bójki. Wieczorem w 3249 odcinku "Na Wspólnej" Lidka niespodziewanie zemdleje. Upadnie na podłogę na oczach Danki i Marka, którzy od razu otoczą ją opieką. Osłabiona, blada Lidka wyzna Zimińskiej prawdę w tajemnicy przed synem. Okaże się, że choruje na raka i zostało jej niewiele czasu. To pewne, że umrze!

Co się stanie z Jankiem po śmierci Lidki w "Na Wspólnej"? Czy Zimińscy wezmą na siebie ciężar wychowania nastolatka? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje!

Na Wspólnej odc. 3249. Marek (Grzegorz Gzyl)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3249. Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odc. 3249. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl), Szymek (Tadeusz Kawecki)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3249. Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl), Szymek (Tadeusz Kawecki)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze