Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA

2021-06-16 14:31
 Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA
Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA

Gorące sceny w "Na Wspólnej", na które czekali wszyscy fani Kasi (Julia Chatys) i Darka Żbika (Michał Mikołajczak)! Po traumie jaką przeżyła zgwałcona Kasia u boku ukochanego w 3241 odcinku "Na Wspólnej" odzyska wreszcie radość życia i znów zacznie się śmiać. Darek postara się o to, by jedyna kobieta jaką kiedykolwiek kochał znów mu zaufała, poczuła się przy nim bezpiecznie. To dzieci połączą dawnych kochanków, którzy w 3241 odcinku "Na Wspólnej" znów spędzą upojne chwile razem. To będzie pierwszy seks Kasi po gwałcie. Przy Darku puszczą jej wszelkie hamulce.

"Na Wspólnej" odcinek 3241 - czwartek, 17.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" znów razem dość szybko zapomną o tragedii jaka spotkała Bergównę! Tylko dzięki zaangażowaniu Żbika gwałciciel Maciej Biernacki (Daniel Salman) został ukarany. W końcu prawnik obiecał ukochanej, że drań, który tak potwornie ją skrzywdził trafi za kratki. I słowa dotrzymał. Od procesu i skazania Biernackiego minęło już trochę czasu, a Darek za każdym razem będzie udowadniał Kasi, że może na niego liczyć. W 3241 odcinku "Na Wspólnej" pomoże jej w opiece nad dziećmi, które chcą adoptować Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek (Wojciech Rotowski), a przy okazji zapewni, że zawsze przy niej będzie. Zaproponuje też łóżko w swoim mieszkaniu... A właściwie kanapę!

Nie przegap: Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

W 3241 odcinku "Na Wspólnej" Kasia z zaproszenia skorzysta. Odwiedzi Darka kiedy ten będzie upijał się w samotności, załamany tym, że ukochana nie chce z nim mieszkać. Kiedy Żbik otworzy drzwi Kasia obdarzy go pełnym pożądania i namiętności spojrzeniem. Już od progu w 3241 odcinku "Na Wspólnej" kochankowi rzucą się sobie w ramiona. Dadzą się ponieść uczuciom, tak bardzo spragnieni siebie nawzajem.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

Pierwszy seks Kasi i Darka w 3241 odcinku "Na Wspólnej" po tak długiej rozłące będzie zapowiedzią kolejnych, gorącym momentów w wątku tej pary. Dzięki Żbikowi zgwałcona Bergówna zapomni o koszmarze jaki przeżyła i znów będzie taka jak dawniej. Ku uciesze fanów Kasi i Darka z "Na Wspólnej" ich romans wybuchnie z jeszcze większą siłą. I wydaje się, że tym razem naprawdę uda im się stworzyć poważny związek.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z Kasią i Darkiem z ich pierwszej nocy >>>

Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze