Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3241: Pierwszy seks Kasi i Darka po gwałcie. Puszczą jej wszelkie hamulce! - ZDJĘCIA

2021-06-16 14:31

Gorące sceny w "Na Wspólnej", na które czekali wszyscy fani Kasi (Julia Chatys) i Darka Żbika (Michał Mikołajczak)! Po traumie jaką przeżyła zgwałcona Kasia u boku ukochanego w 3241 odcinku "Na Wspólnej" odzyska wreszcie radość życia i znów zacznie się śmiać. Darek postara się o to, by jedyna kobieta jaką kiedykolwiek kochał znów mu zaufała, poczuła się przy nim bezpiecznie. To dzieci połączą dawnych kochanków, którzy w 3241 odcinku "Na Wspólnej" znów spędzą upojne chwile razem. To będzie pierwszy seks Kasi po gwałcie. Przy Darku puszczą jej wszelkie hamulce.

"Na Wspólnej" odcinek 3241 - czwartek, 17.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" znów razem dość szybko zapomną o tragedii jaka spotkała Bergównę! Tylko dzięki zaangażowaniu Żbika gwałciciel Maciej Biernacki (Daniel Salman) został ukarany. W końcu prawnik obiecał ukochanej, że drań, który tak potwornie ją skrzywdził trafi za kratki. I słowa dotrzymał. Od procesu i skazania Biernackiego minęło już trochę czasu, a Darek za każdym razem będzie udowadniał Kasi, że może na niego liczyć. W 3241 odcinku "Na Wspólnej" pomoże jej w opiece nad dziećmi, które chcą adoptować Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek (Wojciech Rotowski), a przy okazji zapewni, że zawsze przy niej będzie. Zaproponuje też łóżko w swoim mieszkaniu... A właściwie kanapę!

Nie przegap: Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda - WIDEO

W 3241 odcinku "Na Wspólnej" Kasia z zaproszenia skorzysta. Odwiedzi Darka kiedy ten będzie upijał się w samotności, załamany tym, że ukochana nie chce z nim mieszkać. Kiedy Żbik otworzy drzwi Kasia obdarzy go pełnym pożądania i namiętności spojrzeniem. Już od progu w 3241 odcinku "Na Wspólnej" kochankowi rzucą się sobie w ramiona. Dadzą się ponieść uczuciom, tak bardzo spragnieni siebie nawzajem.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3249: Dramat Danki i Marka. Usłyszą ostateczną diagnozę! To rak - ZDJĘCIA

Pierwszy seks Kasi i Darka w 3241 odcinku "Na Wspólnej" po tak długiej rozłące będzie zapowiedzią kolejnych, gorącym momentów w wątku tej pary. Dzięki Żbikowi zgwałcona Bergówna zapomni o koszmarze jaki przeżyła i znów będzie taka jak dawniej. Ku uciesze fanów Kasi i Darka z "Na Wspólnej" ich romans wybuchnie z jeszcze większą siłą. I wydaje się, że tym razem naprawdę uda im się stworzyć poważny związek.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z Kasią i Darkiem z ich pierwszej nocy >>>

Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3241. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Najnowsze