Na Wspólnej, odcinek 3240: Rozpacz Igi po odnalezieniu Kingi! Życie policjantki zamieni się w koszmar

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3240: Rozpacz Igi po odnalezieniu Kingi! Życie policjantki zamieni się w koszmar

Na Wspólnej, odcinek 3240: Rozpacz Igi po odnalezieniu Kingi! Nigdy nie wygra z żoną Michała - ZDJĘCIA

2021-06-16 8:40

W 3240 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) wpadnie w wielką panikę po odnalezieniu Kingi (Ilona Wrońska)! Straci panowanie nad sobą, bo będzie wiedziała, że odtąd Michał (Robert Kudelski) zacznie myśleć jedynie o żonie. I faktycznie! W życiu Igi i Michała w "Na Wspólnej" już nic nie będzie takie samo.... Razem z Tadeusiakiem (Dariusz Wnuk) zaczną przekopywać akta w poszukiwaniu poszlak. Niewiedza wykończy policjantkę, która dostanie ataku paniki! Życie Igi zmieni się w koszmar, a najgorsze przed nią.

"Na Wspólnej" odcinek 3240 - środa 16.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3240 odcinku "Na Wspólnej" Iga nie będzie mogła przeżyć przerwanego ślubu i zniweczonych marzeń! Na komendzie rozpęta się piekło. Po tym, jak Tadeusiak przerwał ślub Igi i Michała informacją, że Kinga żyje i najprawdopodobniej leży w szpitalu w Gdańsku, nic już nie będzie takie samo. Policjanci w "Na Wspólnej" rzucą się w wir pracy, żeby zidentyfikować kobietę, która leży w szpitalu ze zmasakrowaną twarzą i trudno ją rozpoznać. Iga i Tadeusiak od razu będą podejrzewać, że to Kinga, bo kobieta będzie miała przy sobie jej paszport. W 3240 odcinku "Na Wspólnej" Iga wpadnie w panikę, będzie za wszelką cenę chciała dowiedzieć się, czy ranna osoba z Gdańska, to naprawdę Brzozowska.

- Wiem, że nie możecie jej przesłuchać, to wyślijcie chociaż zdjęcie! - rzuci wściekła Iga do słuchawki telefonu. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Iga w 3240 odcinku "Na Wspólnej" nie spocznie, póki nie dowie się czy Kinga faktycznie żyje i leży w szpitalu.

- (...) Składaliśmy przysięgę i okazało się, że mój narzeczony ma żonę. No nie o takim ślubie marzyłam - powie Iga Tadeusiakowi. 

Roztrzęsiona Iga w 3240 odcinku "Na Wspólnej" w końcu z bezsilności się popłacze. Rozmaże piękny makijaż, zdejmie elegancką biżuterię i po prostu się złamie! Nic dziwnego, skoro całe jej plany będą się rozpadać, a miłość z Michałem stanie pod znakiem zapytania. 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Tadeusiak w 3240 odcinku "Na Wspólnej" będzie świadkiem wybuchu policjantki.

- Może to wcale nie jest Kinga - powie Robert. - Niech już to będzie ona... Chcę, żeby to była ona!!! Codziennie się boję, że stanie w drzwiach i powie: oddaj mi męża! On myśli o niej codziennie, codziennie, rozumiesz??? To niech już przyjdzie i będzie święty spokój. Wolę taką rywalkę niż martwą, bo z martwą nie da się wygrać! Nie da się wygrać z duchem. Po prostu nie da się wygrać z duchem!!! - wykrzyczy rozemocjonowana Iga, która w 3240 odcinku "Na Wspólnej". 

Tadeusiak spróbuje uspokoić policjantkę, ale na próżno. Iga nie będzie miała siły, a Michał wkrótce spakuje się i ruszy do Gdańska rozpoznać kobietę, która leży w tamtejszym szpitalu. 

Najnowsze