Na Wspólnej, odcinek 3182: Kamil skazany za gwałt? Karina pogrąży go w sądzie, a Zuza zażąda rozwodu! - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3182: Kamil skazany za gwałt? Karina pogrąży go w sądzie, a Zuza zażąda rozwodu! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3182: Kamil skazany za gwałt? Karina pogrąży go w sądzie, a Zuza zażąda rozwodu! - ZDJĘCIA

2021-02-19 8:29

W 3182 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) stanie przed sądem, bo Karina Król (Patrycja Soliman) nie odpuści póki ostatecznie go nie zniszczy. Szefowa oskarżyła Hoffera o próbę gwałtu po tym jak ją odtrącił i wybrał Zuzę (Małgorzata Socha). Zaplanowała perfidną zemstę w najdrobniejszych szczegółach! Żadna ugoda nie będzie wchodziła w grę. Mało tego, w 3182 odcinku "Na Wspólnej" Karina złoży w sądzie fałszywe zeznania. Żeby pogrążyć Kamila jako lekarza i zrujnować mu życie!

"Na Wspólnej" odcinek 3182 - czwartek, 4.03.2021, o godz. 20.15 w TVN

Trudny czas przed Kamilem w "Na Wspólnej" to efekt tego, że pozwolił sobie na zbyt wiele w relacjach z Kariną Król. Zaprzyjaźnił się z szefową, ale jej to nie wystarczyło. Nie znosiła odrzucenia kiedy Kamil wybrał żonę i rodzinę. Dlatego upozorowała próbę gwałtu, żeby Kamil dostał za swoje. Ale na tym nie koniec, wkrótce młody Hoffer przekona się, do czego zdolna jest odrzucona kobieta, w dodatku na tak wysokim stanowisku! Po tym jak podwładny oparł się jej wdziękom, dyrektor Król będzie się mścić w wyjątkowo bezwzględny sposób.

Patrz też: Na Wspólnej. Eliza i Jarek po ślubie zostaną rodzicami w strasznych okolicznościach! Makabryczny wypadek zmieni życie Bergów

W 3182 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do rozprawy sądowej, w której gra będzie toczyć się o naprawdę wysoką stawkę – dobre imię oraz karierę medyczną Hoffera! Zestresowany procesem Kamil będzie myślał tylko o tym, że wyrok zadecyduje nie tylko o jego karierze, ale i przyszłości u boku Zuzy. Może zostać skazany za próbę gwałtu na Karinie.

Zuza, która na wieść o kłopotach męża wróciła do Polski w 3182 odcinku "Na Wspólnej" będzie go wspierała. Widząc w jak fatalnym jest stanie, postanowi zrobić wszystko, by jakoś pomóc mu przez to wszystko przejść. Trochę ze strachu, że Kamil znów zacznie pić. Ale wsparcie Zuzy nie potrwa długo! Bo nagle Zuza zażąda rozwodu!

Dlaczego? Wszystko przez Karinę, która w 3182 odcinku "Na Wspólnej" przed sądem złoży fałszywe zeznania, coraz bardziej pogrążając Hoffera. Wyciągnie nie tylko próbę gwałtu, ale także ich wyjazd na konferencję medyczną kiedy sama wpakowała mu się do łóżka! Zupełnie zdezorientowana Zuza uwierzy kłamliwej dyrektorce, a nie własnemu mężowi! Kamila czeka trudny i długi proces.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3179: Kasia brutalnie zgwałcona przez szefa! Nie będzie pamiętała co jej zrobił Maciej - ZDJĘCIA

Czy w tym dramacie Kamil w "Na Wspólnej" będzie zdany sam na siebie? Oskarżenie męża o gwałt, jego bliskie relacje z Kariną, a może nawet romans, to nie jedyny cios, jaki od życia dostanie Zuza – straci też ojca! Po jego śmierci dowie się, że tata zostawił jej kłopotliwy spadek!

Na Wspólnej odc. 3177. Karina Król (Patrycja Soliman), adwokatka (Joanna Sztuba), Weronika (Renata Dancewicz), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3177. Karina Król (Patrycja Soliman), adwokatka (Joanna Sztuba), Weronika (Renata Dancewicz), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 3177. Karina Król (Patrycja Soliman), adwokatka (Joanna Sztuba)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3177. Karina Król (Patrycja Soliman), adwokatka (Joanna Sztuba)
Na Wspólnej odc. 3177. Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Karina Król (Patrycja Soliman), Weronika (Renata Dancewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3177. Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Karina Król (Patrycja Soliman), Weronika (Renata Dancewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze