Na Wspólnej, odcinek 3038: Arek po operacji serca przyzna się Ewie do zdrady z Wiktorią Kleczewską?

2020-02-20 15:31 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3038: Arek po operacji serca przyzna się Ewie do zdrady z Wiktorią Kleczewską?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3038: Arek po operacji serca przyzna się Ewie do zdrady z Wiktorią Kleczewską?

W 3038 odcinku "Na Wspólnej" Arek Ostrowski (Marek Kalita) wyjedzie ze szpitala po zawale serca i operacji! Mąż Ewy (Ewa Gawryluk) będzie powoli wracał do zdrowia. Na tyle odzyska siły, że odbędzie poważną rozmowę z żoną. Będzie miał nawet odwagę, by w 3038 odcinku "Na Wspólnej" powiedzieć Ewie o tym co go łączy z Wiktorią Kleczewską (Agnieszka Michalska). Dopuścił się zdrady z szefową, ale to była tylko chwila zapomnienia. Czy Ewa uwierzy, że Arek nie ma romansu z Kleczewską?

"Na Wspólnej" odcinek 3038 - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Pocałunek Arka i Wiktorii w "Na Wspólnej" doprowadzi ich do romansu? Kiedy w szpitalu Adamski (Tomasz Piątkowski) wywoła aferę, że Ostrowski jest kochankiem szefowej i dzięki temu zdobył grant na badania medyczne. Sytuacja zrobi się tak napięta, że serce Arka nie wytrzyma. Dostanie zawału na parkingu przed szpitalem, a życie uratuje mu właśnie Adamski.

To on w 3032 odcinku "Na Wspólnej" podejmie się operacji Ostrowskiego. Dzięki temu będzie miał okazję pozbyć się rywala, bo po zawale serca Arek nie będzie mógł od razu wrócić do pracy.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3038: Powrót nieobliczalnej córki Sławka. Będzie przerażony planami Darii

Stan Ostrowskiego po operacji poprawi się na tyle, że w 3038 odcinku "Na Wspólnej" będzie mógł już wyjść ze szpitala. Adamski wyjaśni Ewie, że jako lekarz prowadzący zaleca mu dłuższą przerwę od pracy i odpoczynek. I przy okazji wspomni, że jego zdaniem Ostrowski nie powinien w ogóle wracać do szpitala.

Ewa w 3038 odcinku "Na Wspólnej" stanie po stronie męża. Arek poczuje, że ma w niej silne wsparcie. Do tego stopnia, że postanowi powiedzieć prawdę o tym, co go łączy z Wiktorią. Zapewni żonę, że nie miał i nie ma romansu z Kleczewską. Słowem jednak nie wspomni o pocałunku z szefową, który przecież zdradą też był.

Nieświadoma niczego Ewa w 3038 odcinku "Na Wspólnej" wyzna Arkowi, że ufa mu bezgranicznie i nigdy go nie zostawi. Czy cała prawda o bliskiej przyjaźni Ostrowskiego z Wiktorią wyjdzie na jaw? To się okaże już wkrótce w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Najnowsze