Na Wspólnej, odcinek 3038: Powrót nieobliczalnej córki Sławka. Będzie przerażony planami Darii

2020-02-18 21:05 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3038: Powrót nieobliczalnej córki Sławka. Będzie przerażony planami Darii
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3038: Powrót nieobliczalnej córki Sławka. Będzie przerażony planami Darii

Po długiej przerwie do "Na Wspólnej" wróci Daria (Patrycja Topajew). Zbuntowana, nieobliczalna córka Sławka Dziedzica, która zaszła w ciążę z przybranym bratem Dominikiem (Mateusz Gąsiewski) i dokonała aborcji w 3038 odcinku "Na Wspólnej" znów wprowadzi się do ojca i macoch Renaty (Marta Jankowska). Przeprowadzka Darii będzie im wyjątkowo nie na rękę, bo oboje doskonale pamiętają przeprawy z nastolatką. Co tym razem w "Na Wspólnej" odstawi Daria? Sławek będzie w szoku jak zobaczy własną córkę!

"Na Wspólnej" odcinek 3038 - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Daria z "Na Wspólnej" znów wkroczy do życia Sławka i Renaty. Tym samym córka Dziedzica zburzy spokój zakochanych, który dokładnie dwa lata temu właśnie z jej powodu przeżywali rodzinny horror!

Nie dość, że Daria uwiodła Dominika, który dla Renaty i Sławka jest jak syn, to jeszcze zaszła w nim w ciążę, a potem odtrącona przez ukochanego poddała się aborcji. Usnęła dziecko w tajemnicy przed ojcem. Sławek dowiedział się dopiero kiedy zobaczył jak Daria krwawi.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek w łóżku! Rozwodu jednak nie będzie?

Powrót Darii w 3038 odcinku "Na Wspólnej" wprowadzi nerwową atmosferę w mieszkaniu Renaty i Sławka. I słusznie, bo oboje nie będą wiedzieli czego spodziewać się po dziewczynie, która właśnie rozpoczęła studia w Warszawie. Sławek będzie miał nadzieję, że Daria wreszcie wydoroślała i nie będzie już sprawiała problemów. 

Dziedzic przeżyje wstrząs kiedy w 3038 odcinku "Na Wspólnej" odkryje, że Daria jest freeganką, czyli żywi się jedzeniem znalezionym na śmietniku, a do tego bez żadnych oporów pali trawkę przy ojcu policjancie! Tuż po powrocie Darii dojdzie między nią i Sławkiem do ostrego spięcia. A Renata powie wprost, że nie ma ochoty na przeprawy z jego córką po tym co zrobiła Daria dwa lata temu.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3036: Tragiczny finał romansu Dagmary i Przemka! Kochanka Smolnego będzie miała wypadek

Od razu po powrocie Darii do "Na Wspólnej" w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, niepełnosprawny wykładowca z uczelni, Adam Namysłowski, którego zagra Marcin Rogacewicz.

Na Wspólnej odc. 2551. Sławek (Mariusz Słupiński), Daria ( Patrycja Topajew)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2551. Sławek (Mariusz Słupiński), Daria ( Patrycja Topajew)
Na Wspólnej, odcinek 2578. Daria ( Patrycja Topajew)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2578. Daria ( Patrycja Topajew)