Na Wspólnej, odcinek 3031: Ewa dowie się o zdradzie Ostrowskiego! Doprowadzi Arka do zawału serca - ZWIASTUN

2020-02-27 7:20 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3032: Ewa dowie się o zdradzie Ostrowskiego! Doprowadzi Arka do zawału serca
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3032: Ewa dowie się o zdradzie Ostrowskiego! Doprowadzi Arka do zawału serca

Zdrada Ostrowskiego (Marek Kalita) z "Na Wspólnej" przestanie być tajemnicą! Po tym jak w szpitalu wybuchnie afera, że Arek ma romans z Wiktorią Kleczewską (Agnieszka Michalska) w 3031 odcinku "Na Wspólnej" prawdę o tym co ich łączy pozna także Ewa (Ewa Gawryluk). Żona Arka będzie zdruzgotana kiedy usłyszy o pocałunku ukochanego z szefową. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień.W 3031 odcinku "Na Wspólnej" Ewa zostawi męża, trzaskając drzwiami. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3031 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3031 odcinku "Na Wspólnej" kłótnia Ewy i Ostrowskiego doprowadzi do takiej tragedii, że życie Arka zawiśnie na włosku! Powodem konfliktu małżonków będzie oczywiście pocałunek Arka z Wiktorią. Jednak lekarz nie będzie miał wyjścia, będzie musiał przyznać się żonie do chwili zapomnienia, bo cały szpital i tak będzie huczał od plotek.

Adamski (Tomasz Piątkowski) doniesie dyrektor Annie Kolendzie (Katarzyna Wajda), że Ostrowskiego i ordynator kardiologii łączy romans! Mało tego, w 3031 odcinku "Na Wspólnej" zażąda zwolnienia Arka, którego oskarży o to, że dostał grant na badania medyczne właśnie dzięki bliskim relacjom z szefową.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3038: Arek po operacji serca opuszczony przez Ewę? Romans z Wiktorią zniszczy ich małżeństwo?

Postawiony pod ścianą Ostrowski w 3031 odcinku "Na Wspólnej" powie Ewie o swoim pocałunku z Kleczewską. Wściekła Ewa nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień. Wyjdzie z mieszkania, trzaskając drzwiami. Arek będzie przerażony, że żona nie uwierzy w jego niewinność.

Tymczasem w 3032 odcinku "Na Wspólnej" atmosfera w szpitalu zrobi się tak nerwowa, że Ostrowski nie wytrzyma napięcia. Po ostrym starciu z Adamskiem wyjdzie przed szpital i chwyci się za serce. Arek dostanie zawału na oczach Wiktorii i Kamila (Kazimierz Mazur). Kleczewska zdecyduje, że operację przeprowadzi właśnie Adamski!

Nie przegap: Na Wspólnej znika z TVN! Sensacyjna przerwa w emisji. Zamiast serialu nowy program Hotel Paradise

Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Kamil (Kazimierz Mazur), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Autor: x_NEWS Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Kamil (Kazimierz Mazur), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Kamil (Kazimierz Mazur), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Autor: x_NEWS Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Kamil (Kazimierz Mazur), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk), Kamil (Kazimierz Mazur)
Autor: x_NEWS Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk), Kamil (Kazimierz Mazur)