Na Wspólnej znika z TVN! Sensacyjna przerwa w emisji. Zamiast serialu nowy program Hotel Paradise

2020-02-21 3:40 Ag
Na Wspólnej znika z TVN! Zamiast serialu emisja nowego programu Hotel Paradise
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej znika z TVN! Zamiast serialu emisja nowego programu Hotel Paradise

Przerwa w emisji "Na Wspólnej"! Fani serialu muszą się przygotować na zmiany w programie TVN. Dlaczego nie będzie "Na Wspólnej" w poniedziałek, 24.02.2020? Zamiast kolejnego 3027 odcinka "Na Wspólnej" w TVN zostanie puszczony nowy program "Hotel Paradise". Czy miłosne reality show, którego akcja dzieje się na Bali na stałe wyrzuci "Na Wspólnej" z ramówki TVN? Kiedy serial powróci na antenę? Poznacie wszystkie szczegóły zmian w programie!

Dlaczego nie ma "Na Wspólnej" w poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W poniedziałek, 24.02.2020, zabraknie "Na Wspólnej" w stałym paśmie, czyli o godz. 20.15! Tego dnia, decyzją TVN, serial wypadnie z ramówki wieczornej! Dlaczego? Jaki jest powód, że widzowie nie zobaczą kolejnego 3027 odcinka "Na Wspólnej".

Tego dnia w TVN i TVN7, czyli na antenie aż dwóch kanałów, odbędzie się bowiem wielka premiera programu "Hotel Paradise"! Nowe reality show, którego akcja toczy się na bajecznej wyspie Bali gdzie uczestnicy będą szukali miłości normalnie będzie emitowane o godz. 20.00, ale tylko na TVN7.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia

Dla premierowego 1 odcinka "Hotelu Paradise" stacja TVN zrobiła wyjątek i usunęła "Na Wspólnej" z programu na poniedziałkowy wieczór! Powód jest oczywisty - władze TVN liczą na to, że "Hotel Paradise" podbije serca widzów od pierwszego odcinka i będzie hitem wiosennej ramówki.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor wpadnie w obłęd! Napady lęku go zabiją?

Do tej pory serial "Na Wspólnej" znikał z TVN z powodu ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Przesunięcie 3027 odcinka "Na Wspólnej" na wtorek, 25.02.2020, na szczęście nie oznacza stałej zmiany w programie. Widzowie mogą być spokojni - w przyszłym tygodniu reszta odcinków serialu już bez żadnych rewolucji!

Najnowsze