Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor wpadnie w obłęd! Napady lęku go zabiją? ZWIASTUN

2020-02-19 14:03 sz
Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor wpadnie w obłęd! Napady lęku go zabiją?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor wpadnie w obłęd! Napady lęku go zabiją?

Igor (Jakub Wesołowski) w 3028 odcinku "Na Wspólnej" postrada zmysły! Dziennikarskie śledztwo doprowadzi Nowaka z "Na Wspólnej" do ruiny. Jeszcze długo nie będzie mógł pozbierać się po traumatycznych przeżyciach, których doświadczył infiltrując mafię taksówkarską. Igor zacznie mieć koszmarne napady lęku. Czy stres go zabije? Zobaczcie ZWIASTUN co się wydarzy w 3028 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3028 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Igor z "Na Wspólnej" wkrótce pożałuje, że podjął się śledztwa w sprawie mafii taksówkarskiej. Zapalony dziennikarz w asyście policji wniknął w szeregi bandytów. Widział pobicia, wymuszenia i ogrom agresji, którą stosowali bandyci. Mało tego, został świadkiem morderstwa! Do tego doszedł przewlekły strach przed wykryciem, że jest wtyczką. Pod koniec akcji w "Na Wspólnej" wszystko się skomplikowało i Nowak został zdemaskowany.

Członkowie mafii zamknęli go w opuszczony budynku i bili, próbując wyciągnąć z niego informacje. Myślał, że tego nie przeżyje. W międzyczasie bał się o życie Julki (Maja Oświecińska), która w międzyczasie walczyła o życie w szpitalu. Na szczęście w serialu "Na Wspólnej" dzięki Idze (Lidia Sadowa) i Robertowi (Dariusz Wnuk) oraz nieocenionej pomocy Leszka (Wojciech Majchrzak) udało się doprowadzić sprawę do końca, a bandyci poszli siedzieć.

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 3025: Igor zginie razem z ojcem podczas wymiany? Makabryczny finał akcji Leszka przeciwko bandytom! - ZWIASTUN

W 3028 odcinku "Na Wspólnej" Igor mocno odchoruje wszystko, przez co przeszedł przez ostatnie tygodnie. Niestety Nowakowi zaczną doskwierać koszmarne napady lęku, którego nie będzie w stanie w żaden sposób kontrolować. Igor w 3028 odcinku znajdzie się na skraju załamania. Niestety Elżbieta (Paulina Chapko) będzie kompletnie bezradna wobec cierpienia ukochanego. Okaże się, że Igor ma wszystkie objawy stresu pourazowego. Czy to go zabije? Jeśli szybko nie poszuka pomocy, to wszystko jest możliwe!